بیرجند

بازدید مدیرعامل از مجموعه صدا و سیمای خراسان جنوبی

بازدید مدیرعامل از مجموعه صدا و سیمای خراسان جنوبی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی به مناسبت روز خبرنگار و گرامیداشت 21 مرداد ماه روز حمایت از صنایع کوچک از مجموعه صدا و سیمای مرکز استان بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، روز گذشته مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان به همراه رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت و جمعی از مدیران بخش صنعت استان از معاونت های صدا و سیمای مرکز استان بازدید کردند.


مهندس «جرجانی» در این دیدار که به مناسبت روز خبرنگار و از سویی هفته گرامیداشت صنایع کوچک انجام شد با تبریک این مناسبت ها گفت : صنعت یکی از اولویت های توسعه استان است و باید در این زمینه رسانه ها به گونه ای کار کنند که نقاط مثبت و پتانسیلهای بالقوه استان بیشتر جلوه داده شده تا سرمایه گذاران رغبت بیشتری جهت سرمایه گذاری در این منطقه داشته باشند .


وی اضافه کرد : خبرنگاری یک رسالت خطیر است که باید همه در عمل به رسالت اصلی این حرفه که همان صداقت است کوشا بوده و سعی بر امانت داری در اطلاع رسانی داشته باشند.


گفتنی است در این دیدار مسئولان بخش صنعت خراسان جنوبی ، ضمن تشکر از تعامل خوب صدا و سیمای استان با بخش صنعت ، از بخش های مختلف صدا ، تهیه گزارش ، تنظیم خبر و سیمای مرکز استان بازدید کردند.

 تعداد بازدید : 734
زمان انتشار : 1396/05/17

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


1 + 15 =
   
   


Power by : RAAKCMS