بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

خانواده ها از مزیت های تولیدات استان با خبر شوند

خانواده ها از مزیت های تولیدات استان با خبر شوند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در یک تور صنعتی دانش آموزی تاکید کرد: باید خانواده ها از مزیت های تولیدات استان با خبر شوند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، روز گذشته جمعی از دانش آموزان شهر بیرجند از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی بیرجند بازدید کرده و از نزدیک با نحوه تولید آشنا شدند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در حاشیه این بازدید گفت : این یک تور صنعتی برای دانش آموزان مقطع دبیرستان است که با هماهنگی اداره آموزش و پرورش انجام شد.

 

مهندس جرجانی با بیان این مطلب که در این تور بیش از 30 دانش آموز در مقطع متوسطه شرکت کردند، افزود : در فصل تعطیلات مدارس جمع کردن تعدادی دانش آموز کار سختی است اما با این وجود و با همکاری اداره آموزش و پرورش توانستیم 30 دانش آموز دختر متوسطه را در این تور گرد هم آورده تا از نزدیک با نحوه کار و تولید آشنا شوند.

 

وی تاکید کرد: هر یک از خانواده ها بدون این که بدانند یک محصول چگونه در کارخانه تولید می شود آن را مصرف می کنند اما اگر خانواده ها از نحوه تولید و نوع محصولات داخل استان با خبر باشند هرگز از محصولات خارجی استفاده نکرده و سعی می کنند از تولیدات داخل استان استفاده کنند.

 

مهندس جرجانی تصریح کرد: خراسان جنوبی قابلیت های زیادی در امر تولید دارد که اگر به درستی معرفی شود می توان علاوه بر ارزش افزوده به اشتغال زایی بالایی هم دست پیدا کرد.

 

 

 

 
تعداد بازدید : 696
زمان انتشار : 1396/05/20

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 15 =
   
   


Power by : RAAKCMS