بیرجند

در نظر گرفتن 300 هزار میلیارد ریال کمک برای واحدهای صنعتی کوچک

در نظر گرفتن 300 هزار میلیارد ریال کمک برای واحدهای صنعتی کوچک

 

 

 

 

  عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از در نظر گرفتن 300 هزار میلیارد ریال بمنظور کمک به واحدهای کوچک خبر داد .

 

 


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، کارگروه استانی تسهیل و رفع موانع تولید با حضور مشاور سازمان و عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی عضو کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خراسان جنوبی به منظور تعیین تکلیف واحدهای صنعتی تحت تملک بانک‌ها تشکیل شد .


نتیجه برد برد


عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ضمن اعلام اینکه در حال حاضر حدود 9000 واحد تولیدی مشکل دار در کشور وجود دارد که 15 درصد آنها راکد و یا زیر ظرفیت تولید فعالیت دارند ، اظهار کرد: مشکلاتی که برای واحدهای تولیدی و بانک ها پیش آمده در اراده و اختیار آنان نبوده بلکه حاصل رویه و سیاست ها در گذشته می باشد و رفع این مشکلات با تعامل بین سرمایه گذاران و بانک های عامل ، نتیجه برد برد برای هر دو طرف در پی خواهد داشت .


وی با بیان اینکه این جلسات به منظور رفع مشکل بانک‌ها و تولیدکنندگان تشکیل می شود گفت : مسئولان باید زمینه واگذاری تسهیلات به واحدهای تولیدی را فراهم نمایند تا مجددا به چرخه تولید برگردند .


وی با اشاره به اینکه امروز جهاد ما به ثمر نشاندن اقتصاد و رونق تولید است ، افزود : در این راستا باید همه دست به دست یکدیگر دهیم تا شاهد پیشرفت همه جانبه کشور باشیم .


اسماعیلی با اظهار خرسندی از تعامل و هماهنگی دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی گفت : ایجاد فضای تعامل و همسویی نتیجه گذشت و ایثار است. 

 

 

 

 
تعداد بازدید : 402
زمان انتشار : 1396/05/25

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


1 + 11 =
   
   


Power by : RAAKCMS