بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

بازگشت 7 واحد تولیدی به چرخه تولید استان

بازگشت 7 واحد تولیدی به چرخه تولید استان

 


 

7 واحد تولیدی مشکل دار که در تملک بانک ها بود به چرخه تولید بازگشتند.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، روز گذشته در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خراسان جنوبی پرونده 7 واحد تولیدی مشکل دار استان بررسی و برای آن ها تصمیم گیری شد.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در این جلسه با بیان این که 25 واحد تولیدی استان به دلیل اجرا نشدن تعهدات به تملک بانک ها در آمده اند که از آن جا که رویکرد شرکت شهرک های صنعتی استان بر این است که از زیرساخت ها و امکانات موجود به درستی استفاده شود تا کنون با تعامل و رایزنی هایی که با بانک های استان انجام شده 10 طرح و پروژه از تملک بانک در آمده و به سرمایه گذار واگذار شده است.


جرجانی اظهار کرد : با رایزنی و پیگیری های شرکت شهرک های صنعتی استان ضمن تعامل با بانک های عامل ، تاکنون 10 واحد تولیدی از واحدهای در تملک بانک ها به سرمایه گذاران جدید واگذار شده است .


به گفته وی از این تعداد 6 واحد تولیدی در سال جاری از تملک بانک ها در آمده است.


وی افزود: در این کارگروه 7 واحد تولیدی که در گذشته از بانک ها تسهیلاتی دریافت کرده و بنا به دلایلی به تعهدات خود در قبال بانک عمل نکرده و در نتیجه در تملک بانک در آمده بودند از تملک در آمده و به چرخه تولید برگشتند.


«جرجانی» تصریح کرد : در این جلسه از تعداد واحدهای تولیدی که از تملک بانک خارج شدند برخی به سرمایه گذار قبلی اقاله و برخی هم به سرمایه گذار جدید واگذار شد.
تعداد بازدید : 478
زمان انتشار : 1396/05/25

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 14 =
   
   


Power by : RAAKCMS