بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

تشریح مشوقات سرمایه گذاری در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قائنات

تشریح مشوقات سرمایه گذاری در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قائنات
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قائنات با حضور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی و روسای ادارات عضو کارگروه برگزار گردید .
 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قائنات به ریاست فرماندار قائنات در محل فرمانداری برگزار شد .
 

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی در این جلسه ، ضمن تشکر از مسئولین شهرستان در خصوص مساعدت رفع مشکل چاه های آب شهرک صنعتی قاین ، به تشریح تخفیفات و تشویقات در نظر گرفته شده جهت جذب سرمایه گذاران به منطقه قائنات پرداخت .
 

عباس جرجانی با بیان اینکه در شهرک صنعتی قائن 2 و ناحیه صنعتی خضری 80 درصد تخفیف حق بهره برداری در زمان عقد قرارداد تخصیص زمین بعنوان تخفیف در نظر گرفته شده گفت : سرمایه گذارانی که در شهرک صنعتی قائن مستقر می باشند ، پس از اخذ پروانه بهره برداری در مهلت قانونی میتوانند از  تشویقات در نظر گرفته شده بمیزان 30 درصد حق بهره برداری استفاده نمایند .
 
وی همچنین گفت : این تشویقات علاوه بر 50 درصد تخفیفات اعمال شده در زمان عقد قرارداد تخصیص زمین به واحدهای شهرک صنعتی قاین می باشد .
 

جرجانی در ادامه افزود : با توجه به تفاهم نامه فیمابین صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک با 18 بانک و موسسه اعتباری ، واحدهای تولیدی که مشکل وثیقه جهت دریافت تسهیلات بانکی دارند میتوانند از خدمات این صندوق استفاده نمایند .
 

در این کارگروه مسائل و مشکلات 4 واحد تولیدی شهرستان مطرح و تصمیماتی در خصوص رفع مشکلات آنها اتخاذ شد .
 
 
 

تعداد بازدید : 564
زمان انتشار : 1396/05/29

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


4 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS