بیرجند

شهرک صنعتی طبس نیازمند نگاه ویژه در اختصاص اعتبارات عمرانی

شهرک صنعتی طبس نیازمند نگاه ویژه در اختصاص اعتبارات عمرانی


 


 مدير عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس ، گزارش کاملی از وضعیت شهرک صنعتی طبس و واحدهای تولیدی ارائه کرد .


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، در این جلسه مدیر عامل شرکت ضمن ارائه گزارشی از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی طبس گفت : شهرستان طبس دارای پتانسیل های ویژه ای مخصوصا در بخش معدن بوده که سرمایه گذاران بومی می توانند با حمایت و مساعدت مسئولان شهرستان در این زمینه فعالیت کنند .

مهندس جرجانی اظهار داشت : شهرک صنعتی طبس با دارا بودن تمام امکانات زیربنایی اولیه مکان مناسبی جهت سرمایه گذاری بوده و توسعه صنعتی و اشتغال زایی منطقه در گرو هدایت سرمایه گذاران به شهرک های صنعتی است .

وی در ادامه خواستار نگاه ویژه فرمانداری شهرستان طبس به شهرک صنعتی طبس در تخصیص اعتبارات عمرانی به منظور تکمیل و احداث پروژه های شهرک سازی شد .

طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در این دیدار ضمن تشکر از پیگیری های شرکت شهرک های صنعتی استان در خصوص راه اندازی طرح های راکد و غیر فعال اعلام کرد : این فرمانداری همانند گذشته تمام تلاش خود را در جهت شناسائی و جذب سرمایه گذاران به شهرستان بکار برده و بنا بر تاکیدات دولت تدبیر و امید مساعدت کامل در تخصیص اعتبار جهت رونق بخش صنعت شهرستان طبس را به عمل خواهد آورد .

در ادامه مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی گفت : در این جلسه زمینه استقرار 2 طرح تولیدی در شهرک صنعتی بررسی و بزودی شاهد سرمایه گذاری این طرح ها در شهرک صنعتی طبس خواهیم بود .

 

 
تعداد بازدید : 370
زمان انتشار : 1396/05/30

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


8 + 19 =
   
   


Power by : RAAKCMS