بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

اعلام آمادگی سرمایه گذار غیر مقیم برای ایجاد 2 واحد صنعتی در استان

اعلام آمادگی سرمایه گذار غیر مقیم برای ایجاد 2 واحد صنعتی در استان 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک سرمایه گذار ایرانی مقیم انگلستان برای ایجاد 2 واحد صنعتی در خراسان جنوبی اعلام آمادگی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان با اعلام این خبر ، به بازدید این سرمایه گذار از شهرک صنعتی بیرجند اشاره کرد و گفت: این سرمایه گذار ایرانی اما مقیم انگلستان است که آمادگی خود را برای ایجاد 2 واحد صنعتی اعلام کرده است.

 

«جرجانی» افزود: یکی از طرح هایی که این سرمایه گذار قرار است در آن سرمایه گذاری کند در زمینه تولید شمش از آهن آلات مستعمل بوده که از این روش آهن آلاتی که مستعمل و قراضه شده است را با روش استفاده از کوره الکتریکی القایی ذوب و نرم کرده و سپس آن را به فولاد نورد مثل میلگرد ، نبشی ، تیرآهن ، ناودانی و ... تبدیل می کند.

 

وی اشتغال زایی تقریبی این واحد را بین 30 تا 35 نفر اعلام و اضافه کرد : هر چند هنوز مجوزهای لازم برای این واحد فراهم نشده اما ایجاد چنین واحدی حدود 3.5 تا 4 میلیارد تومان سرمایه گذاری نیاز دارد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان همچنین از ایجاد یک واحد بسته بندی محصولات استراتژیک و خشکبار به روش های نوین توسط این سرمایه گذار در استان خبر داد و عنوان کرد: این سرمایه گذار در زمینه بسته بندی محصولاتی مثل عناب ، زرشک ، زعفران ، انار و سایر خشکبار استان واحدی را ایجاد می کند که این محصولات را با استفاده از وکیوم های به روز  و نوین و جدید بسته بندی می کند طوری که خاصیت مواد از بین نرفته و در تمام فصول سال بتوان محصول را به صورت تازه استفاده کرد.

 

به گفته «جرجانی» برای هر یک از این 2 طرح 5 هزار متر مربع زمین اختصاص می یابد که البته قرار است طرح شمش آهن در آینده توسعه یابد.

 

وی تاکید کرد: تا کنون 4 نشست برای رایزنی با این سرمایه گذار در جهت ایجاد واحدهای تولیدی در استان تشکیل شده است و شرکت شهرک های صنعتی استان هم زیرساخت های مورد نیاز این طرح ها را فراهم می کند.

 

مهندس «جرجانی» تصریح کرد : این سرمایه گذار ساکن انگلستان بوده و حمایت و تشویق مسولان استانی عامل اصلی سرمایه گذاری وی در خراسان جنوبی است .

 

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی در بازدید این سرمایه گذار از شهرک صنعتی بیرجند ، ضمن تشریح امکانات زیربنایی ایجاد شده جهت استقرار واحدهای تولیدی ، آمادگی کامل همکاری و هرگونه مساعدت شرکت را در زمینه تخصیص زمین و ... اعلام کرد .

 

«جرجانی» اظهار کرد : وجود شهرک های صنعتی با دارا بودن تمام امکانات زیربنایی مناسب در استان ، فرصت خوبی برای حضور سرمایه گذاران در بخش های مختلف است.

 

 
تعداد بازدید : 457
زمان انتشار : 1396/06/03

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 16 =
   
   


Power by : RAAKCMS