بیرجند

بازدید مدیرکل و کارشناسان امور اقتصادی و دارائی استان از شهرک صنعتی بیرجند

بازدید مدیرکل و کارشناسان امور اقتصادی و دارائی استان از شهرک صنعتی بیرجند رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی از بازدید 5 واحد تولیدی توسط مدیرکل و کارشناسان امور اقتصادی و دارائی استان در شهرک صنعتی بیرجند خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی : عیسی جعفری گیو مدیرکل امور اقتصادی و دارائی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان و همراهان از 5 واحد تولیدی فعال سنگبری در شهرک صنعتی بیرجند بازدید بعمل آوردند .

جعفری گیو در این بازدید ضمن اظهار خرسندی از وجود اینگونه واحدها ، ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه منجمله معادن سنگ استان را عاملی مهم برای تلاش مضاعف در ایجاد و توسعه اینگونه واحدها عنوان کرد .

 مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی در این بازدید مشکلات تامین تریلر و کانتینر جهت حمل اینگ ونه سنگها که عمدتا با ابعاد بالا تولید میشوند را به مقصد بندر برای صادرات به سایر کشورها عنوان و  خواستار بررسی موضوع هزینه های امور حمل و نقل سنگ تولیدی این واحدها بمنظور کاهش قیمت تمام شده محصولات شد .

عباس جرجانی در ادامه گفت : هدف اصلی این بازدید آشنایی کارشناسان با نحوه تولید و تنوع محصول سنگهای گرانیتی و غیره در داخل استان بمنظور ارائه در جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان و تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی به سرمایه گذاری در این بخش می باشد .تعداد بازدید : 317
زمان انتشار : 1396/06/09

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


1 + 11 =
   
   


Power by : RAAKCMS