بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

تشکیل تیم های عارضه یاب برای بررسی مشکلات واحدهای صنعتی خراسان جنوبی

تشکیل تیم های عارضه یاب برای بررسی مشکلات واحدهای صنعتی خراسان جنوبی


 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از تشکیل تیم های عارضه یاب برای بررسی و رفع مشکلات واحدهای صنعتی خراسان جنوبی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی به همراه چند تن از مدیران استانی از شهرک صنعتی بازدید کردند که مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در این بازدید با بیان این که روند بررسی مشکلات واحدهای صنعتی خراسان جنوبی همچنان ادامه دارد گفت: کارشناسان این شرکت به صورت فنی مشکلات هر یک از واحدها را بررسی کرده و برای هر یک راهکاری برای رفع مشکلات ارائه می کنند.

 

مهندس «جرجانی» از تشکیل تیم های عارضه یابی برای بررسی فنی مشکلات واحدهای تولیدی استان خبر داد و افزود : این تیم ها پس از انعقاد قرارداد با صاحبان واحدها به صورت تخصصی و فنی مشکلات و مسایل آن ها را پایش کرده و در صورت وجود مشکل نسخه ای واحد برای هر یک تهیه و آن را اجرا می کنند که این امر باعث رفع شدن مشکلات می شود.

 

وی اظهار داشت : بیشتر واحدهایی که سنگ را با ابعاد بالا و برای صادرات به سایر کشورها تولید می کنند ، در حمل و انتقال محصولات با هزینه بالایی مواجه هستند که رفع این مشکل تدابیر خاص مسئولان دست اندرکار را می طلبد .

 

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هم در این بازدید ضمن اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه استان در زمینه ذخایر معادن انواع سنگ گفت : تلاش مسئولان استان ، استفاده بهینه از معادن سنگ به منظور جلوگیری از خام فروشی و همچنین برش سنگ در داخل استان جهت ایجاد اشتغال مولد است .

 

«حسینی» تبلیغات را هزینه ندانست و به مدیران واحدها توصیه کرد : در راستای معرفی سنگ تولید شده استان به بازارهای داخلی و خارجی علاوه بر تبلیغات ، در نمایشگاه های بین المللی نیز برای آشنایی مشتریان شرکت کنند.

 

 
تعداد بازدید : 379
زمان انتشار : 1396/06/11

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


9 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS