بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

فعالان صنایع دستی در شهرک صنعتی فردوس مستقر می شوند

فعالان صنایع دستی در شهرک صنعتی فردوس مستقر می شوند


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، مدير عامل شركت شهرك های صنعتی خراسان جنوبی در جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان فردوس و معاونین فرمانداری و مسئولین حوزه صنایع دستی شهرستان ، گزارش کاملی از وضعیت شهرک صنعتی فردوس و امکانات زیربنائی ایجاد شده به منظور استقرار واحدهای تولیدی را ارائه کرد .

مهندس جرجانی افزود : شهرستان فردوس از پتانسیل ویژه ای در بخش صنایع دستی با توجه به وجود معادن سنگ برخوردار می باشد که فعالان و سرمایه گذاران بومی می توانند با حمایت و مساعدت مسئولین شهرستان در این زمینه فعالیت نمایند .

وی اظهار داشت : شهرک صنعتی فردوس با دارابودن کلیه امکانات زیربنایی اولیه ، آمادگی استقرار اینگونه واحدها را در یک زون مشخص دارد .
 
وی در ادامه گفت : صنایع دستی و تولید خانگی نقش بسزائی در ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید دارد .

جرجانی افزود : در این جلسه مقرر شد فرمانداری شهرستان فردوس و صنایع دستی شهرستان میزان زمین و قطعات مورد نیاز اینگونه واحدها را به شرکت شهرکهای صنعتی استان اعلام نمایند .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی یادآور شد : این شرکت با توجه به رسالت اصلی خود در ایجاد اشتغال مولد نهایت همکاری و مساعدت در واگذاری زمین به متقاضیان و فعالان بخش صنایع دستی را اعمال خواهد کرد.

 
تعداد بازدید : 669
زمان انتشار : 1396/07/03

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


4 + 19 =
   
   


Power by : RAAKCMS