بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

رونق اقتصادی بهتر در گرو ایجاد فرهنگ مشارکت بین واحدها

رونق اقتصادی بهتر در گرو ایجاد فرهنگ مشارکت بین واحدها

 

 مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی گفت : در صورت انسجام واحدها و ایجاد فرهنگ مشارکت بین آنان ، رونق اقتصادی شکل بهتری به خود میگیرد .

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی , مدیر عامل این شرکت به همراه رئیس بانک صنعت و معدن شعبه بیرجند از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی قاین بازدید کرد .

 

جرجانی در این بازدید گفت : در صورتی که واحدهای تولیدی منسجم عمل نموده و اتحادیه هایی مرتبط تشکیل دهند می توانند با هزینه کمتری مواد اولیه مورد نیازشان را از طریق اتحادیه سفارش و تامین کنند . بدیهی است این کار موجب کاهش قیمت تمام شده محصولات و رقابت با سایر تولیدکنندگان خواهد شد .

 

وی در ادامه افزود : یکی از مزایای این کار این است که واحدهای بزرگ و باتجربه به کمک واحدهای کوچک و نوپا آمده و در جهت توسعه تولید و اشتغال گام موثری برخواهند داشت . 

 

وی اظهار کرد : با توجه به اینکه تاکنون در شرق کشور به موضوع برندینگ توجه خاصی نشده است ، جوانان جویای کار میتوانند با ثبت یک برند نسبت به سفارش محصول و بازاریابی بمنظور فروش آن در سایر استانها اقدام کنند .

 

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ه اتفاق رئیس بانک صنعت و معدن بیرجند از شرکت نورد فولاد قائنات و شرکت تیزپاک خراسان بازدید کردند .

 

امینی رئیس بانک صنعت و معدن شعبه بیرجند نیز آمادگی بانک در خصوص پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت و سرمایه در گردش و تسهیلات بازسازی و نوسازی جهت رونق اقتصادی منطقه را اعلام نمود .
تعداد بازدید : 374
زمان انتشار : 1396/07/05

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


5 + 12 =
   
   


Power by : RAAKCMS