بیرجند

رونق اقتصادی بهتر در گرو ایجاد فرهنگ مشارکت بین واحدها

رونق اقتصادی بهتر در گرو ایجاد فرهنگ مشارکت بین واحدها

 

 مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی گفت : در صورت انسجام واحدها و ایجاد فرهنگ مشارکت بین آنان ، رونق اقتصادی شکل بهتری به خود میگیرد .

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی , مدیر عامل این شرکت به همراه رئیس بانک صنعت و معدن شعبه بیرجند از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی قاین بازدید کرد .

 

جرجانی در این بازدید گفت : در صورتی که واحدهای تولیدی منسجم عمل نموده و اتحادیه هایی مرتبط تشکیل دهند می توانند با هزینه کمتری مواد اولیه مورد نیازشان را از طریق اتحادیه سفارش و تامین کنند . بدیهی است این کار موجب کاهش قیمت تمام شده محصولات و رقابت با سایر تولیدکنندگان خواهد شد .

 

وی در ادامه افزود : یکی از مزایای این کار این است که واحدهای بزرگ و باتجربه به کمک واحدهای کوچک و نوپا آمده و در جهت توسعه تولید و اشتغال گام موثری برخواهند داشت . 

 

وی اظهار کرد : با توجه به اینکه تاکنون در شرق کشور به موضوع برندینگ توجه خاصی نشده است ، جوانان جویای کار میتوانند با ثبت یک برند نسبت به سفارش محصول و بازاریابی بمنظور فروش آن در سایر استانها اقدام کنند .

 

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ه اتفاق رئیس بانک صنعت و معدن بیرجند از شرکت نورد فولاد قائنات و شرکت تیزپاک خراسان بازدید کردند .

 

امینی رئیس بانک صنعت و معدن شعبه بیرجند نیز آمادگی بانک در خصوص پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت و سرمایه در گردش و تسهیلات بازسازی و نوسازی جهت رونق اقتصادی منطقه را اعلام نمود .
تعداد بازدید : 322
زمان انتشار : 1396/07/05

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


0 + 11 =
   
   


Power by : RAAKCMS