بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

صنعتگران قاین به سوگ امام حسین (ع) نشستند

صنعتگران قاین به سوگ امام حسین (ع) نشستند  به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) و اهل بیت و ياران با وفای آن حضرت ، به همت شرکت تیزپاک خراسان و پایگاه مقاومت بسیج شرکت برنامه عزاداری در محل شرکت تیز پاک خراسان برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، کارکنان شرکت همزمان با دهه اول محرم ضمن سیاه پوش نمودن شرکت با برگزاری مراسم معنوی زيارت عاشورا به عزاداری حضرت ابا عبدا... الحسين (ع) پرداختند . 

عباس جرجانی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در حاشیه برگزاری این مراسم ، ضمن تقدیر از مدیریت شرکت تیزپاک خراسان به جهت حمایت های مادی ومعنوی از برپایی این مراسم  و همچنین تشکر از استقبال خوب مدیران و کارکنان گفت : عزاداری سالار شهیدان در این ماه دارای برکات و فضایل زیادی از قبیل تزکیه نفس ، آمادگی دریافت حقایق معنوی و ایجاد روحیه آزادی و آزادگی است .

جرجانی افزود : بر پایی این مراسمات موجب زنده نگه داشتن اهداف قیام عاشورا و حفظ دین اسلام و احکام الهی می باشد .

مدیر شرکت تیزپاک خراسان نیز اظهار داشت : وقتی ماه محرم می‌رسد ، دل‌ها همه یک حرکت الهی پیدا می‌کنند و همه خود را در اقامه عزای سیدالشهدا (ع) مسئول می‌دانند و احساس می‌کنند که باید در این حرکت عظیم مؤثر باشند.

 بر اساس این گزارش قرائت زيارت عاشورا با مداحی ، مرثیه خوانی و سينه زنی عزاداران از برنامه های اين مراسم معنوی بود.

 
تعداد بازدید : 439
زمان انتشار : 1396/07/10

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


0 + 14 =
   
   


Power by : RAAKCMS