بیرجند

صنعتگران قاین به سوگ امام حسین (ع) نشستند

صنعتگران قاین به سوگ امام حسین (ع) نشستند  به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) و اهل بیت و ياران با وفای آن حضرت ، به همت شرکت تیزپاک خراسان و پایگاه مقاومت بسیج شرکت برنامه عزاداری در محل شرکت تیز پاک خراسان برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، کارکنان شرکت همزمان با دهه اول محرم ضمن سیاه پوش نمودن شرکت با برگزاری مراسم معنوی زيارت عاشورا به عزاداری حضرت ابا عبدا... الحسين (ع) پرداختند . 

عباس جرجانی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در حاشیه برگزاری این مراسم ، ضمن تقدیر از مدیریت شرکت تیزپاک خراسان به جهت حمایت های مادی ومعنوی از برپایی این مراسم  و همچنین تشکر از استقبال خوب مدیران و کارکنان گفت : عزاداری سالار شهیدان در این ماه دارای برکات و فضایل زیادی از قبیل تزکیه نفس ، آمادگی دریافت حقایق معنوی و ایجاد روحیه آزادی و آزادگی است .

جرجانی افزود : بر پایی این مراسمات موجب زنده نگه داشتن اهداف قیام عاشورا و حفظ دین اسلام و احکام الهی می باشد .

مدیر شرکت تیزپاک خراسان نیز اظهار داشت : وقتی ماه محرم می‌رسد ، دل‌ها همه یک حرکت الهی پیدا می‌کنند و همه خود را در اقامه عزای سیدالشهدا (ع) مسئول می‌دانند و احساس می‌کنند که باید در این حرکت عظیم مؤثر باشند.

 بر اساس این گزارش قرائت زيارت عاشورا با مداحی ، مرثیه خوانی و سينه زنی عزاداران از برنامه های اين مراسم معنوی بود.

 
تعداد بازدید : 360
زمان انتشار : 1396/07/10

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 12 =
   
   


Power by : RAAKCMS