بیرجند

ظرفیت تولید شیر خراسان جنوبی اضافه می شود

ظرفیت تولید شیر خراسان جنوبی اضافه می شود

 

 

 

 

 یک واحد تولیدی با پرداخت بدهی به بانک به ظرفیت تولید اسمی خود می رسد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از رایزنی برای احیای یک واحد تولیدی در خراسان جنوبی خبر داد و گفت : یک کارخانه تولیدی شیر که در سال 88 تاسیس و در سال 89 به دلیل پرداخت نکردن بدهی خود به بانک توسط بانک سپه ترهین شده و به تملک این بانک در آمد که هفته گذشته با رایزنی هایی که انجام شد مقرر شد تا با پرداخت بدهی های بانک ، این واحد دوباره به چرخه تولید باز گردد.

 

«جرجانی» افزود: سرمایه گذار اصلی این کارخانه پس از مدتی استان را ترک کرده و بانک نیز این واحد را به سرمایه گذار دیگری واگذار کرد .

 

وی ادامه داد: با رایزنی هایی که انجام شد قرار شد تا بخشی از سهام این کارخانه به اتحادیه امور عشایری استان منتقل شده و این اتحادیه بدهی های بانک با بپردازد و با این کار علاوه بر احیای این کارخانه ، چرخه تولید این اتحادیه هم تکمیل خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی با بیان این که این کارخانه شیر در حال حاضر با 30 درصد ظرفیت اسمی خود تولید می کند، گفت: با پرداخت بدهی به بانک ، علاوه بر ایجاد اشتغال مستقیم برای بیش از 7 نفر ، ظرفیت تولید این کارخانه هم به ظرفیت اسمی خواهد رسید.

 

به گفته «جرجانی» اتحادیه امور عشایری استان یک تعاونی دارد که کار تولید خورام دام را انجام می دهد و قرار است در مهر ماه امسال بدهی این کارخانه را پرداخت کند.

 

 

 
تعداد بازدید : 294
زمان انتشار : 1396/07/10

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 11 =
   
   


Power by : RAAKCMS