بیرجند

دعوت از شرکت ایدرو برای سرمایه گذاری در خراسان جنوبی

دعوت از شرکت ایدرو برای سرمایه گذاری در خراسان جنوبی

 
 
 
از ایدرو برای سرمایه گذاری در خراسان جنوبی دعوت شد.
 
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی و رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان  به همراه اعضای مجمع نمايندگان خراسان جنوبی با معاون وزير صنعت ، معدن و تجارت و مدير عامل شركت ايدرو ديدار و خواستار سرمایه گذاری شركت ايدرو در بخش صنعت استان شدند.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، اظهار داشت : در این دیدار مواردی در خصوص پتانسیل های سرمایه گذاری استان مطرح و به منظور احداث طرح های صنعتی بزرگ با اشتغال بالا ، از مدیر عامل شرکت ایدرو و مشاورین آن شرکت جهت بازدید از حوزه صنعت استان دعوت شد.
 
جرجانی در ادامه افزود : در این دیدار مقرر شد در مدت کمتر از 2 ماه آینده طرح های قابل اجرا در استان توسط مشاور ایدرو مشخص و به استان ابلاغ شود .
 
وی همچنین گفت : در این دیدار همچنین قرار شد تا مشاوران شرکت ایدرو برای بررسی پتانسیل ها و زمینه‌های سرمایه گذاری به استان سفر و اولویت های سرمایه گذاری استان مد نظر قرار خواهد گرفت .
 
جرجانی یادآور شد : در این دیدار نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام هرگونه همکاری در زمینه توسعه اشتغال استان ، مطالبی در این زمینه بیان داشتند.
 
 تعداد بازدید : 335
زمان انتشار : 1396/07/13

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


4 + 16 =
   
   


Power by : RAAKCMS