بیرجند

ظرفیت های تولیدی خراسان جنوبی معرفی شود

ظرفیت های تولیدی خراسان جنوبی معرفی شود

 


 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بر معرفی ظرفیت های تولیدی این استان تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، ظهر امروز مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی ایران و مشاور رسانه ای وزیر صنعت ، معدن و تجارت به همراه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از شهرک صنعتی بیرجند و چند واحد مستقر در این شهرک بازدید کردند.

 

در این بازدید هر یک از واحدهای تولیدی این شهرک به بیان مسایل و مشکلات و نحوه تولید خود پرداخته و نکاتی را در این باره مطرح کردند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در حاشیه این بازدید گفت: خراسان جنوبی قابلیت خوبی در تولید برخی محصولات مثل زرشک ، زعفران ، عناب ، هبلکس ، تایر و ... دارد اما به دلیل این که تا کنون به درستی کار تبلیغی روی آن نشده است هنوز به درستی به سایر نقاط معرفی نشده است.

 

مهندس جرجانی تاکید کرد : باید از این به بعد مدیران واحدهای تولیدی استان اهتمام بیشتری به مقوله تبلیغ در رسانه ها داشته باشند.

 

وی همچنین بر مدیریت بازاریابی درست در صنعت تاکید کرد.

 

مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی ایران و هم اظهار کرد : در سایر کشور ها به مقوله تبلیغ اهمیت زیادی داده می شود طوری که شاید 80 درصد از سرمایه خود را صرف تبلیغ و تنها 20 درصد دیگر را برای تولید هزینه کنند چرا که اگر نتوانند بازار فروش خوبی به دست آورند نخواهند توانست تولیدات خود را بفروشند.

 

«دیوسالار» اضافه کرد: هر یک از واحدهای تولیدی باید با رسانه ها تعامل خوبی داشته باشند تا از این طریق بتوانند زمینه بازاریابی درست را برای خود فراهم کنند.

 

 
تعداد بازدید : 594
زمان انتشار : 1396/07/29

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 14 =
   
   


Power by : RAAKCMS