بیرجند

آمادگی شهرک صنعتی بیرجند در برابر حوادث آزمایش شد

آمادگی شهرک صنعتی بیرجند در برابر حوادث آزمایش شد 
  در مانوری آمادگی شهرک صنعتی بیرجند در برابر بروز حوادث احتمالی مورد آزمایش قرار گرفت.
 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، روز گذشته مانور اطفای حریق و امداد و نجات در شهرک صنعتی بیرجند به مناسبت هفته پدافند غیر عامل برگزار شد و آمادگی واحدهای صنعتی این شهرک در این زمینه مورد آزمایش قرار گرفت.
 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در حاشیه برگزاری این مانور، هدف از برگزاری این مانور را  آشنایی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی با امداد و نجات بیان کرد.
 
مهندس «جرجانی» افزود: در برگزاری این مانور عملیات اطفای حریق در مایعات و جامدات، عملیات پایین آوردن مصدوم از ارتفاع زنده یابی و نجات از زیر آوار، نجات مصدوم از اتاق پر دود و کلاس های آموزشی اجرا شد.
 
 
وی اظهار کرد : پیش از برگزاری مانور در شهرک صنعتی بیرجند چند کلاس آموزشی برای کارشناسان و نیروهای واحدهای صنعتی این شهرک در زمینه اطفای حریق، امداد و نجات، ارائه خدمات پزشکی به مصدوم، نجات از آتش سوزی و دود گرفتگی و ایمنی و بهداشت برگزار و این آموزش ها به صورت عملی هم ارائه شد.
 
 
به گفته مهندس جرجانی این مانور هر سال در مرکز استان برگزار می شود و سعی می شود تا کارکنان و پرسنل شهرک صنعتی را با چنین مواردی آشنا کنیم.
 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی اضافه کرد : همه ساله آموزش هایی در زمینه های اطفای حریق ، امداد و نجات ، و ... برگزار می شود که به عنوان مثال 2 هفته گذشته کلاس آموزشی استفاده از ماسک در بیرجند برای صنتگران برگزار شد.
 
 
 
 
 تعداد بازدید : 459
زمان انتشار : 1396/08/11

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


1 + 18 =
   
   


Power by : RAAKCMS