بیرجند

تعیین تکلیف 15 قرارداد در شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی

تعیین تکلیف 15 قرارداد در شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی

 

 

78 هزار و 845 متر مربع زمین صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تعیین تکلیف شد.

 مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از تعیین تکلیف 78 هزار و 845 مترمربع از زمین های شهرک های صنعتی استان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، «جرجانی» افزود: این مقدار زمین در گذشته در اختیار 15 متقاضی بوده که در قالب 15 قرارداد حق بهره برداری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تعیین تکلیف شد.


وی اضافه کرد: هیئت حل اختلاف شرکت شهرک های صنعتی کشور برای بررسی پرونده این واحدها به استان آمده و در جلسه ای به صورت کارشناسی هر یک از این پرونده ها را بررسی کرد که 9 قرارداد فسخ شده و به 6 قرارداد دیگر هم مهلت داده شد تا برای بهره برداری واحد خود اقدام کنند.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی تاکید کرد : تعیین تکلیف واحدهای راکد استان ادامه دارد در طول سال در چند نوبت این کمیته برگزار می شود.


به گفته «جرجانی» نداشتن پروانه ساختمان ، انجام نشدن ساخت و ساز ، بدهی مالی و ... از جمله موارد تخلف طرف قرارداد است.


مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی تصریح کرد : شرکت شهرک های صنعتی استان بر اساس دستورالعمل ها در راستای انجام تعهدات طرفین قرارداد پس از ارسال اخطاریه و طی مراحل قانونی نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در هیئت حل اختلاف و داوری اقدام می کند.


 

 

 

تعداد بازدید : 310
زمان انتشار : 1396/08/13

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 10 =
   
   


Power by : RAAKCMS