بیرجند

بهره برداری از شرکت تک پودر نوین طبس

بهره برداری از شرکت تک پودر نوین طبسبا حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت شرکت تک پودر نوین طبس مورد بهره برداری قرار گرفت .


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی , با حضور مهندس یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و دکتر امیرحسنخانی نماینده مردم شریف طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی و همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس شرکت تک پودر نوین طبس تولید کننده پودر بنتونیت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در این خصوص گفت :  این طرح در مدت 6 ماه و با اعتباری بیش از 3 میلیارد تومان احداث شده است.


مهندس جرجانی افزود : هدف از بهره برداری از این واحد تولیدی جلوگیری از خام فروشی و ایجاد اشتغال در منطقه میباشد .


وی ادامه داد : بهره برداری از این پروژه زمینه اشتغال 25 نفر را به صورت مستقیم و 35 نفر را به صورت غیر مستقیم فراهم خواهد کرد.


معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در این مراسم گفت : شرکت تک پودر نوین طبس یکی از واحدهای خوب اقتصادی این شهرستان است که با روحیه جهادی توسط تعدادی جوان در کمترین زمان به بهره برداری رسیده است .


به گفته مهندس یزدانی اولویت اصلی کشور تولید و اشتغال است و در این راستا همه دستگاه های اجرایی باید حرکت و تلاش بیشتری کنند.


تعداد بازدید : 467
زمان انتشار : 1396/08/16

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 13 =
   
   


Power by : RAAKCMS