بیرجند

بازدید معاون وزیر از چند واحد صنعتی در شهرک های صنعتی بشرویه و فردوس

بازدید معاون وزیر از چند واحد صنعتی در شهرک های صنعتی بشرویه و فردوس

 

 

 

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از چند واحد تولیدی در شهرک های صنعتی بشرویه و فردوس بازدید کرد .

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در سفر خود به خراسان جنوبی ضمن بازدید از وضعیت زیرساخت های شهرکهای صنعتی بشرویه و فردوس از چند واحد تولیدی و صنعتی در این شهرک ها بازدید کرد .

 

در این بازدید مدیران واحدهای صنعتی توضیحاتی در خصوص نحوه فعالیت و بازار فروش محصولات ارائه و همچنین به بیان مشکلات پیش روی تولید پرداخته و خواستار رسیدگی و مساعدت هر چه بیشتر مسئولین دست اندرکار بخش تولید شدند .

 

شرکت تعاونی بعثت بشرویه تولید کننده انواع فرآورده های لبنی با سرمایه گذاری 20260 میلیون ریال و اشتغال 10 نفر ، شرکت سنگبری قصر کویر بشرویه با سرمایه گذاری 4450 میلیون ریال و ظرفیت تولید 1200 تن و اشتغال 15 نفر ، واحد گردبافی شکوری در شهرک صنعتی فردوس با سرمایه گذاری 3767 میلیون ریال و اشتغال 8 نفر از جمله واحدهای مورد بازدید در این سفر بودند.

 

همچنین مهندس یزدانی مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ضمن بازدید از خط تولید شرکت فراز پلیمر فردوس تولید کننده لوله و اتصالات پلی اتیلن با سرمایه گذاری 65000 میلیون ریال و اشتغال ایجاد شده 25 نفر در نشستی صمیمی با صنعتگران و فعالان بخش صنعت و معدن شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات واحدها پرداختند .

 

 

 

 

 
تعداد بازدید : 422
زمان انتشار : 1396/08/17

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 16 =
   
   


Power by : RAAKCMS