بیرجند

دکتر یزدانی : دولت سعی بر رفع مشکلات مردم دارد

دکتر یزدانی : دولت سعی بر رفع مشکلات مردم داردمعاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با فعالان بخش صنعت و معدن فردوس دیدار و گفت و گو کرد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، دکتر یزدانی در این دیدار تاکید کرد : دولت در همه ادوار با مردم بوده و امروز هم باهمدلی سعی بر رفع مشکلات مردم دارد.
 
وی به تشکیل جلسه ای با حضور رئیس کل بانک مرکزی و مدیران سایر بانک ها برای بررسی مشکلات پرداخت تسهیلات اشاره کرد و اظهار کرد : در این جلسه اعلام شد که بسیاری از این تسهیلات سررسید شده اما هنوز پرداخت نشده است .
 
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ادامه با بیان این که  در شهرستان ها برای پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی سخت گیری های بیشتری می شود , گفت : ببش از 200 طرح از سوی این سازمان برای سرمایه گذاری اعلام شده و صنعت معدن و صنایع معدنی و گردشگری از ظرفیت های این استان است.
 
 
دکتر یزدانی همچنین استفاده از ظرفیت های دانش بنیان در فعالیت های صنعتی و معدنی را مورد تاکید قرار داد و افزود : در صورت نیاز برای مطالعه و ایجاد زیرساخت های شهرک تخصصی معدن در فردوس اقدام لازم را انجام می دهیم .

دکتر یزدانی همچنین بر ضرورت اقدام برای راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی فردوس تاکید کرد .
 
 نماینده مردم فردوس بشرویه سرایان و طبس هم در این جلسه گفت : با وجود این که واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی استان تا 10 سال از پرداخت مالیات معاف هستند اما باز هم در استان از این واحدها مالیات دریافت می شود.
 
دکتر امیرحسنخانی بر استفاده از تسهیلات ضمانتی صندوق حمایت از صنایع کوچک تاکید کرد.
 
به گفته وی در خراسان جنوبی حتی از واحدهای تولیدی تعطیل شده نیز مالیات دریافت می شود.
 
این گزارش حاکی است در این جلسه برخی از صاحبان واحدهای تولیدی مسایل و مشکلات خود را مطرح کرده و خواستار رفع آن شدند.
 تعداد بازدید : 391
زمان انتشار : 1396/08/17

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


1 + 10 =
   
   


Power by : RAAKCMS