بیرجند

دکتر یزدانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد: افزایش 60 درصدی واگذاری ها در دو بخش صنعت و معدن کشور

دکتر یزدانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد: افزایش 60 درصدی واگذاری ها در دو بخش صنعت و معدن کشور 

واگذاری ها در دو حوزه صنعت و معدن از ابتدای سال جاری تا کنون 60 درصد رشد داشته است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با آیت ا... عبادی نماینده ولی فقیه دیدار و گفت و گو کرد.

 

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در این دیدار با بیان این مطلب که وزیر صنعت ، معدن و تجارت برای خراسان جنوبی ارزش خاصی قائل است گفت: اگر قرار است در استان های  کمتر توسعه یافته مانند خراسان جنوبی تحرکی در تولید وسرمایه گذاری ایجاد شود  باید در دریافت مالیات بر ارزش افزوده از تولید کنندگان و پرداخت تسهیلات با کارمزد زیاد و... تجدید نظر شود.

 

دکتر یزدانی تصریح کرد: از ابتدای  سال جاری تا کنون واگذاری ها در 2 حوزه صنعت و معدن نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد افزایش یافته است.

 

به گفته وی بیشترین سرمایه گذاری ها در سال جاری و سال گذشته در بنگاه های کوچک اقتصادی بوده است.

 

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی هم  در این دیدار  با اعلام این که در خراسان جنوبی ظرفیت بسیار زیادی برای سرمایه گذاری در بخش معدن و صنعت است ،گفت: انجام فعالیت های تولیدی و اقتصادی با مدیریت صحیح بسیار بر رونق اقتصادی این منطقه تاثیر گذار است و با انجام این کار  می توان از بسیاری از آسیب ها جلوگیری کرد.

 

آیت ا... «عبادی» با اشاره به وضعیت بیکاری در بیرجند افزود: با انجام کار کارشناسی در این زمینه می توان آثار رونق اقتصادی را در این منطقه دید.

 

 

 

  


تعداد بازدید : 391
زمان انتشار : 1396/08/18

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


4 + 13 =
   
   


Power by : RAAKCMS