بیرجند

استاندار در جریان بازدید از کاشی فرزاد بیرجند خبر داد: اختصاص 151 میلیارد تومان اعتبار یارانه دار برای واحدهای جدید التاسیس خراسان جنوبی

استاندار در جریان بازدید از کاشی فرزاد بیرجند خبر داد: اختصاص 151 میلیارد تومان اعتبار یارانه دار برای واحدهای جدید التاسیس خراسان جنوبی 

 

 


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ، استاندار خراسان جنوبی به همراه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و جمعی از مدیران حوزه صنعت استان از کارخانه کاشی فرزاد بیرجند بازدید کرد و از نزدیک با چگونگی تولید و مشکلات این واحد تولیدی آشنا شد.


در جلسه ای که در این بازدید در کارخانه کاشی فرزاد بیرجند برگزار شد از سوی مدیرعامل این کارخانه مشکلات و درخواست های این کارخانه مطرح شد.


مروج الشریعه در این جلسه بر رفع مشکلات این کارخانه تاکید کرد و گفت : مشکلات در شان سرمایه گذاران نیست و باید زودتر حل شده و با استفاده از تسهیلات پیش بینی شده باید از تولید کنندگان حمایت شود.


مروج الشریعه همچنین از اختصاص 151 میلیارد تومان اعتبار یارانه دار برای واحدهای جدید التاسیس خبرداد .


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در این جلسه اقدامات انجام شده در سال های گذشته در زمینه مشکلات این کارخانه را تشریح کرد.


مهندس جرجانی افزود : در شهرک های صنعتی خراسان جنوبی تمام زیرساخت ها برای تولید فراهم است و تا کنون تمام تلاش خود را در راستای حمایت از تولید به کار گرفته و از این به بعد نیز به کار خواهیم گرفت.


مدیر عامل کارخانه کاشی و سرامیک فرزاد هم در این نشست اشاره ای به روند تولید در این کارخانه و برخی مشکلات پیش روی آن کرد و گفت: پیگیری طرح توسعه این کارخانه مدنظر قرار دارد.


فلاحی  با اشاره به برخی پروژه های در حال اجرا در این کارخانه با هدف توسعه آن مانند ورق سازی، پلاستیک وقالب سازی و ... تاکید کرد: با حمایت از صنعتگران و تولید کنندگان استان سرمایه های خارجی برای توسعه خراسان جنوبی به راحتی قابل جذب است.تعداد بازدید : 739
زمان انتشار : 1396/08/22

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 11 =
   
   


Power by : RAAKCMS