بیرجند

حضور شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

حضور شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان پیش از ظهر امروز نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دستگاه های اجرایی با حضور معاون استاندار و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان افتتاح شد.

 

در این نمایشگاه که در محل نمایشگاه های دائمی استان واقع در خیابان غفاری بیرجند دایر شده است دستاوردهای پژوهشی هر یک از ادارات و شرکت های صنعتی و هایتک استان در معرض نمایش علاقه مندان گذاشته شده است.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع استانداری خراسان جنوبی در این مراسم از غرفه شرکت شهرک های صنعتی استان بازدید کرد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در این بازدید توضیحاتی در مورد طرح های اجرایی پژوهشی در حوزه صنایع و شهرک های صنعتی استان ارائه کرد.

 

مهندس «جرجانی» اضافه کرد: شرکت نوین سرام یکی از شرکت های فعال در حوزه پژوهش استان است که توانسته با اجرای طرح های پژوهشی به دستاوردهای خوبی در حوزه تولید خود برسد.

 

به گفته وی این شرکت تا کنون انواع سنگ های سرویس بهداشتی و توالت ، سرویس حمام ، ظرفشویی و ... را با استفاده از دانش بومی و کارهای پژوهشی خود تولید کرده است.

 

مهندس «جرجانی» تاکید کرد : هر یک از تولید کنندگان داخلی استان از این به بعد می توانند با استفاده از ظرفیت های پژوهشی استان در راستای افزایش و بهبود تولید خود اقدام کنند.

 

این گزارش حاکی است در این مراسم مسئولان از سایر بخش های این نمایشگاه نیز بازدید کردند .

 

گفتنی است این نمایشگاه در 39 غرفه و با شرکت 28 دستگاه اجرایی و شرکت دانش بنیان از 7 تا 9 آذر ماه جاری در بیرجند دایر است .

 


 
تعداد بازدید : 456
زمان انتشار : 1396/09/07

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 18 =
   
   


Power by : RAAKCMS