بیرجند

دوره آموزشی 3 جانبه کار ، بیمه و مالیات برای صنعتگران استان

دوره آموزشی 3 جانبه کار ، بیمه و مالیات برای صنعتگران استان

صنعتگران استان خراسان جنوبی در یک کارگاه آموزشی با قوانین کار ، بیمه و مالیات آشنا شدند.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان با اشاره به برگزاری اولین کارگاه آموزشی در حوزه اقتصاد مقاومتی برای واحدهای تولیدی و صنعتی استان ، گفت : این کارگاه بر اساس قوانین رفع موانع تولید و با تصویب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برای آشنایی صنعتگران استان با قوانین کار ، بیمه تامین اجتماعی و مالیاتی , و با یارانه دولتی 80 درصد برگزار شد.


«جرجانی» اضافه کرد: روز یکشنبه موضوعاتی در زمینه آشنایی با قراردادهای کار و مراجع حل اختلاف و روز دوشنبه قوانین بیمه و مقررات پیمانکاری ، کارگری و کارفرمایی تامین اجتماعی به صنعتگران آموزش داده شد
.

 

وی اضافه کرد: روز سه شنبه هم کلیات قانون مالیاتی و بررسی ابهامات موانع قانونی در تولید در این کارگاه ارائه شد.


به گفته وی این کارگاه در 12 ساعت برگزار و در پایان به شرکت کنندگان گواهینامه اعطا شد.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی به حضور مدیران ارشد استانی در این کارگاه اشاره کرد و افزود: فراخوانی به تمام واحدهای تولیدی استان جهت شرکت در این کارگاه ارسال شد که از 23 واحد تولیدی استان 160 نفر از مدیران عامل ، مدیران داخلی ، حسابداران و مسئولان امورمالی این واحدها ثبت نام کرده اند.


«جرجانی» با بیان این که در گذشته چنین کارگاه آموزشی در استان برگزار نشده است، اظهار کرد: اگر بازخورد و استقبال از این کارگاه خوب باشد در مراکز شهرستان ها نیز برگزار خواهد شد.


وی اضافه کرد : در نیمه دوم امسال دوره های آموزشی در زمینه های مدیریت استرس ، برندسازی ، مدیریت هزینه و درآمد برگزار شده و تا پایان سال نیز دوره های آموزشی طراحی صنعتی ، دوره های تجارت بین الملل، مهارت بازاریابی ، اصول بازرگانی و ... هم برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
تعداد بازدید : 597
زمان انتشار : 1396/09/15

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


10 + 18 =
   
   


Power by : RAAKCMS