بیرجند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: همه ارزش ها در گرو داشتن بصیرت است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: همه ارزش ها در گرو داشتن بصیرت استبه گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، جمعی از مدیران کل و اعضای بسیج ادارات استان با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت و گو کردند.


نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار ضمن تبریک میلاد امام حسن عسکری اظهار داشت: بصیرت در زندگی بسیار مهم است و همه ارزش‌های ما در گرو داشتن بصیرت است زیرا ما در زمانی واقع شده ایم که با زمان دیگر فرق دارد و از قبل هشدارهایی برای این زمان داده و تا زمانی که دوران آخر الزمان فرا رسد.


آیت الله عبادی بیان داشت: همواره هشدارها برای زمان ما اعلام شده است و باید بتوانیم در این زمان دین خود را حفظ کنیم در این صورت جزو افرادی خواهیم بود که در زمان ظهور حضرت مهدی (عج) هستند.


وی با بیان اینکه بصیرت به تمام معنا این است که محیط را درک کرده و موضوعات و مسائل کوچک و بزرگ را به عنوان نتیجه گیری که به کجا می‌رسد مد نظر قرار دهیم، اظهار داشت: امروز در جهان همه مکتب‌های مادی به پوچی رسیده و تشنه حقیقت هستند.


نماینده ولی فقیه در استان اضافه کرد: دشمن در جامعه امروز از مسلمان داعش می‌سازد و ما با کمال بی بصیرتی خود تنها به فکر منافع خود هستیم و در جامعه ما مسئول خود نیستیم بلکه مسئول خود و  هر کسی که می‌توانیم روی او می‌توانیم تاثیر گذار باشیم هستیم.


وی بیان داشت: ما مسئول هر کسی که می‌توانیم بر او تاثیر بگذاریم هستیم، زیرا نباید بگذاریم سرنوشت فرزندان ما به دست ترامپ‌های زمانه بیفتد.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی هم در این دیدار ضمن گرامی داشت یوم الله 9 دی گفت : در این روز امت مسلمان یک بار دیگر به صحنه آمده و به آمریکا و ایادی او نشان دادند که همواره پای انقلاب ، ولایت فقیه و آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا ایستاده اند و هرگز نخواهند گذاشت که احدی به میهن ایران اسلامی دست درازی کند.


مهندی «جرجانی» به پا داشتن نماز را در ادارات مهم بر شمرد و اظهار کرد: هر شرکت شهرک های صنعتی استان همه روزه نماز جماعت بر پا می شود و همیشه نماز محوری و اخلاق مداری سرلوحه کار نیروهای این شرکت است.


وی همچنین در ادامه به وضعیت صنایع استان و شهرک ها و نواحی صنعتی استان اشاره کرد و گفت : در حال حاضر در خراسان جنوبی 21 شهرک و ناحیه صنعتی فعال است که در همه این شهرک ها تمام زیرساخت ها برای سرمایه گذاری و انجام فعالیت های صنعتی و تولیدی فراهم است.


مهندس جرجانی تاکید کرد: از هر سرمایه گذاری که برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال به استان بیاید استقبال خواهیم کرد.


تعداد بازدید : 368
زمان انتشار : 1396/10/08

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 18 =
   
   


Power by : RAAKCMS