بیرجند

تاکید بر استاندارد سازی محصولات تولیدی خراسان جنوبی

تاکید بر استاندارد سازی محصولات تولیدی خراسان جنوبی 

 


در دیداری بر استانداردسازی محصولات تولیدی کارخانجات خراسان جنوبی تاکید شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان پیش از ظهر امروز مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی با مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی دیدار و در زمینه استانداردسازی واحدهای تولیدی و تولیدات آن ها گفت و گو کرد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در این دیدار استاندارد سازی محصولات و کالاهای تولیدی استان را مورد تاکید قرار داد و گفت : هر کالایی که با کیفیت و استاندارد تولید شود مشتری بهتری نسبت به سایر کالاها خواهد داشت .

 

مهندس جرجانی اضافه کرد: ذائقه مشتری در این استان به سمت کالاهای استاندارد و مطمئن می رود و از این رو می طلبد تا تمام واحدهای تولیدی برای استاندارد سازی محصولات خود اقدام کنند.

 

وی اظهار کرد: حفظ برند و علامت تجاری و کیفیت کالا از مزایای کسب علامت استاندارد و گواهینامه های صادراتی است.

 

مهندس جرجانی مشکل اساسی در این بخش را عدم شناخت صنعتگران از مزایای متنوع و مختلف استاندارد سازی محصولات عنوان کرد و افزود: کارفرمایان کارخانه ها و کارگاه های تولیدی با مراجعه به اداره کل استاندارد می توانند نسبت به برخورداری از مزایای کسب علامت استاندارد اقدام کنند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اضافه کرد: علاوه بر نیاز مبرم استاندارد اجباری برخی از محصولات ، اخذ نشان استاندارد برای صنعتگران بصورت تشویقی و اختیاری نیز وجود دارد و تولیدکنندگان با نصب برچسب علامت استاندارد بر روی کالاهای خود رضایت مشتریان را در داخل و حتی برای صادرات در خارج کشور می توانند جلب کنند.

 

 
تعداد بازدید : 369
زمان انتشار : 1396/10/09

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


10 + 19 =
   
   


Power by : RAAKCMS