بیرجند

آغاز مرحله دوم پایش واحدهای صنعتی خراسان جنوبی

آغاز مرحله دوم پایش واحدهای صنعتی خراسان جنوبی

 


 واحدهای تولیدی مشکل دار استان برای بار دوم به صورت کارشناسی پایش می شوند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از اجرای طرح جامع پایش واحدهای صنعتی استان خبر داد و اظهار کرد: این طرح با کمک تیمی متشکل از اتاق بازرگانی ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت و سازمان جهاد کشاورزی استان اجرا می شود .

 

مهندس جرجانی هدف از اجرای این طرح را کمک به راه اندازی مجدد واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل استان با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی مربوطه و بانک های عامل عنوان کرد.

 

وی اظافه کرد: در این طرح پایش تمام واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی بر عهده شرکت شهرک های صنعتی و پایش واحدهای تولیدی خارج از شهرک ها و نواحی بر عهده سازمان صنعت ، معدن و تجارت است .

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اضافه کرد: در این طرح فرم های عارضه یابی برای تک تک واحدهای مشکل دار استان ارسال می شود که در آن اطلاعات ریز و دقیق هر واحد اخذ و بر اساس این اطلاعات مشکلات واحدها احصاء خواهد شد.

 

به گفته جرجانی در این طرح برای هر واحد مشکل دار نسخه ای جدید پیچیده می شود و راهکار بهتری ارائه خواهد شد.

 

وی با تاکید بر این که باید تسهیلاتی که به واحدهای تولیدی استان پرداخت می شود باید هدفمند و جهت دار باشد ، افزود: در این طرح هنوز تسهیلاتی برای واحدهای صنعتی در نظر گرفته نشده و ممکن است از تسهیلات طرح تکاپو و یا از محل دیگری تامین شود اما در این طرح سعی داریم تا تسهیلات را به واحدهای تولیدی بدهیم که توجیه اقتصادی برای تولید و فروش داشته باشند.

 

 

 
تعداد بازدید : 599
زمان انتشار : 1396/10/16

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


0 + 18 =
   
   


Power by : RAAKCMS