بیرجند

افتتاح کارخانه آشپزخانه های صنعتی در شهرک صنعتی مود سربیشه

افتتاح کارخانه آشپزخانه های صنعتی در شهرک صنعتی مود سربیشه 


 

 

کارخانه تولید آشپزخانه های صنعتی در شهرک صنعتی مود شهرستان سربیشه افتتاح شده و به بهره برداری رسید.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، روز گذشته با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان استانی، اولین کارخانه تولید، تجهیز، نصب و راه‌اندازی آشپزخانه‌های صنعتی در شهرک صنعتی مود افتتاح و به بهره برداری رسید.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در این مراسم با بیان این مطلب که این کارخانه ظرفیت تولید سالانه 100 هزار دستگاه را دارد، گفت: این کارخانه با سرمایه گذاری 13 میلیارد ریال در شهرک صنعتی مود به بهره برداری رسید.


مهندس جرجانی افزود: با راه اندازی و احداث این واحد برای 15 نفر به صورت مستقیم اشتغال پایدار ایجاد شده است.


گفتنی است معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست‌جمهوری به ‌همراه جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی روز گذشته از چند طرح دیگر نیز در شهرک صنعتی مود و شهرستان سربیشه بازدید کردند.بازدید از پروژه نیمه‌تمام تعاونی بسته‌بندی الغدیر در روستای حسین‌آباد بخش مرکزی این شهرستان از برنامه های این روز مسئولان بود.


تاکنون مبلغی بالغ بر یک ‌میلیارد و 400 میلیون‌تومان برای واحد بسته‌بندی الغدیر هزینه شده و این کارگاه در زمینه بسته‌بندی زعفران، کشک و عناب فعالیت داشته و  19 نفر در آن مشغول به‌کار خواهند شد.


بازدید از کارگاه تولید قارچ خوراکی در بخش مود شهرستان سربیشه از دیگر برنامه‌های رضوی در سفر به این شهرستان بود. این کارگاه روزانه حدود  600کیلوگرم قارچ خوراکی تولید و روانه بازارهای داخلی و خارج استان می‌کند و 19 نفر در این واحد مشغول به کار هستند.


.

 
تعداد بازدید : 530
زمان انتشار : 1396/11/04

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 19 =
   
   


Power by : RAAKCMS