بیرجند

تقدیر از رابط اقامه نماز شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی

تقدیر از رابط اقامه نماز شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی


 

 

 


ائمه جماعات و رابطین امور اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت و گو کردند که در این دیدار از رابطان و ائمه جماعت دستگاه های اجرایی نیز تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، در این مراسم از مهندس روح الله سلمانی رابط شرکت شهرک های صنعتی در امور اقامه نماز به عنوان رابط نمونه با اهداء لوح تقدیر ، از سوی مدیر ستاد اقامه نماز استان تجلیل شد. 

 

نماینده ولی فقیه نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت جایگاه نماز، گفت: نفس انسان تاثیرپذیر و گمراه کننده است و جاذبه های این دنیا انحراف ایجاد می کند از همین جهت انسان با نماز خود را میزان می کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین عبادی افزود: کمال و سعادت و عاقبت بخیری انسان در اقامه نماز است و خدا بندگان ضعیفش را اینگونه راهنمایی فرموده است.

 

وی با اشاره به اینکه فرهنگی بالاتر از اقامه نماز وجود ندارد، گفت: اما ما به این نسخه چقدر عمل کردیم که بعد مشکلات نامسلمانی خود را روی اسلام می گذاریم؟

 

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین عبادی با بیان اینکه مسلمانی و تسلیم حق بودن کار ساده ای نیست، ادامه داد: اگر همه تسلیم حق می بودیم امروز ۱۴ میلیون پرونده دادگاهی نداشتیم؛ همه این ها بخاطر این است که معنای نماز و عبودیت و بندگی خدا را نمی فهمیم و به همین دلیل هم هر چیزی حتی طمع به چیزی من را خار می کند و ده ها بهانه می آورم.

 

 وی با اشاره به اینکه اگر علما نبودند که جامعه را هدایت کنند چه می شد، بیان کرد: دشمن اولین کاری که همیشه انجام می دهد این است که مدارس علمیه را تعطیل و علمای دین را منزوی کند و اکنون هم دعوای آنان برای همین مسئله است.

 

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: علما چشم جامعه هستند و اگر چشم جامعه گرفته شود نمی فهمیم که در راه حرکت می کنیم یا در چاه می افتیم.

 


تعداد بازدید : 468
زمان انتشار : 1396/11/17

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 13 =
   
   


Power by : RAAKCMS