بیرجند

شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در سکوی سوم رقابت های تنیس روی میز کشوری

شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در سکوی سوم رقابت های تنیس روی میز کشوری

  شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی مقام سوم مسابقات انفرادی تنیس روی میز جام دهه فجر وزارت صنعت ، معدن و تجارت را کسب کرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، دور مقدماتی مسابقات تنیس روی میز جام دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران در استان ها در دهه فجر برگزار و نفرات برگزیده از هر استان تعیین و در مشهد با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این دور از مسابقات حسین چمنی از شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی برگزیده و به دور نهایی این مسابقات راه یافت.

در دور نهایی که به صورت تیمی با حضور 11 تیم در سطح وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد حسین چمنی از پرسنل شرکت شهرک های صنعتی استان که در دور اول مسابقات در مشهد مقام اول را کسب کرده بود حضور داشت که تیم سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران حائز رتبه اول این دور از مسابقات شد.

این گزارش حاکی است در دور تیمی ، تیم موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی وزارت صنعت ، معدن و تجارت مقام دوم و تیم ستاد وزارت صنعت ، معدن و تجارت نیز حائز رتبه سوم شد.

گفتنی است در دور انفرادی این مسابقات هم که روز گذشته در تهران برگزار شد حسین چمنی از شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در سکوی سوم ایستاد و برگ زرینی بر افتخارات این استان اضافه کرد.

بر اساس این گزارش شرکت کنندگان در این مسابقات به 2 صورت انفرادی و تیمی و با حضور 11 تیم در مرحله نهایی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 
تعداد بازدید : 352
زمان انتشار : 1396/11/27

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 10 =
   
   


Power by : RAAKCMS