بیرجند

انتخاب واحد تولیدی در خراسان جنوبی به عنوان صادر کننده نمونه کشوری

انتخاب واحد تولیدی در خراسان جنوبی به عنوان صادر کننده نمونه کشوریمدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از انتخاب یک واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی بیرجند خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، ظهر امروز طی مراسمی که با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت در تهران برگزار شد از صادرکنندگان برتر و نمونه سراسر کشور تقدیر شد.

 

مهندس جرجانی ضمن بیان این که در این مراسم صادرکنندگان نمونه در حوزه صنایع کوچک نیز تقدیر شدند گفت : شرکت دان و علوفه شرق به مدیر عاملی مهندس محمدی از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بیرجند به عنوان واحد صادر کننده نمونه در بخش صنایع کوچک و متوسط مورد تقدیر قرار گرفت.

 

وی اضافه کرد: مهندس محمدی در این مراسم لوح خود را از مقام عالی وزارت صنعت معدن و تجارت دریافت کرد.

 

گفتنی است این شرکت که جزو سهامی خاص محسوب می شود در سال ۱۳۸۳ با هدف تولید انواع مکمل ، کنسانتره و خوراک پلت صنعتی دام ، طیور و آبزیان در شهرک صنعتی بیرجند تاسیس گردید.


این گزارش حاکی است شرکت دان و علوفه شرق با احداث کارخانه در زمینی به مساحت 2 هکتار فعالیت تولیدی خود را در سال ۱۳۸۶ آغاز نمود و تولید و عرضه محصولات با کیفیت و مطابق با آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا را در برنامه خود قرار داده است.

 

این واحد تولیدی تا کنون برای بیش از 300 نفر اشتغال ایجاد کرده است.

 

 

 

 

 
تعداد بازدید : 334
زمان انتشار : 1396/12/02

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


5 + 13 =
   
   


Power by : RAAKCMS