بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

2 مناقصه برای گازرسانی به ناحیه صنعتی مود و بشرویه

2 مناقصه برای گازرسانی به ناحیه صنعتی مود و بشرویه

 


 

 


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی خبر داد: برای گازرسانی به ناحیه های صنعتی مود و بشرویه دو مناقصه برگزار و پیمانکار پروژه ها مشخص شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، مهندس جرجانی از انعقاد قرارداد برای گازرسانی به ناحیه صنعتی مود و سربیشه خبر داد و گفت: برای تکمیل زیرساخت های سرمایه گذاری عملیات گازرسانی به ناحیه صنعتی مود آغاز شده و قرارداد آن با پیمانکار منعقد شده است.

 

وی افزود: در صورتی که در روند کار مشکلی رخ ندهد این پروژه در شش ماهه اول سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ادامه داد: بر اساس تصمیم ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان مقرر شد شهرک صنعتی سربیشه گازرسانی شود که بر این اساس عملیات گازرسانی به این شهرک انجام و در دهه فجر امسال افتتاح شد که اکنون در حال تزریق گاز به شبکه توزیع این شهرک هستیم.

 

مهندس جرجانی با بیان این که گازرسانی به شهرک صنعتی سربیشه یک کار مشترک بین این شرکت و شرکت گاز استان است، افزود: هر یک از شهرک ها و نواحی صنعتی استان یک پست تقلیل فشار دارد و پست تقلیل فشار این شهرک هم ساخته شده و به بهره برداری رسیده است.

 

وی اظهار کرد: مناقصه اجرای پروژه گازرسانی به ناحیه صنعتی بشرویه هم برگزار و پیمانکار آن نیز مشخص شد اما به دلیل نا مناسب بوده قیمت آن تجدید مناقصه شد و به زودی عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

 

به گفته وی مناقصه ای هم برای تامین آب شهرک صنعتی فردوس برگزار شد که به زودی عملیات اجرایی آن نیز آغاز می شود.

 
تعداد بازدید : 273
زمان انتشار : 1396/12/16

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


9 + 16 =
   
   


Power by : RAAKCMS