بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

اشتغال 20 نفری با سرمایه گذاری 800 میلیون تومانی در شهرک صنعتی فردوس

اشتغال 20 نفری با سرمایه گذاری 800 میلیون تومانی در شهرک صنعتی فردوس 

 


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی گفت: با احداث یک واحد تولیدی و سرمایه گذاری 800 میلیون تومانی در آن برای 20 نفر اشتغال جدید ایجاد شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، روز گذشته با حضور امام جمعه ، معاون فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان فردوس به همراه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان واحد تولیدی با سرپرستی و مدیریت خانم زهرا شبان افتتاح و راه اندازی شد.

 

مهندس جرجانی در حاشیه این مراسم اظهار کرد: این کارخانه توسط یک بانوی کارآفرین در شهرستان فردوس ایجاد شد که با راه اندازی آن برای 20 نفر که اکثر آن ها زن هستند اشتغال مستقیم ایجاد شد.

 

وی افزود: در مرداد ماه امسال زمین این واحد به سرمایه گذار واگذار و در مدت پنج ماه کار ساخت و ساز آن به اتمام رسید.

 

وی میزان تولید روزانه این واحد تولیدی را چهار تن اعلام و اظهار کرد: سرمایه گذاری این واحد 800 میلیون تومان است که از این رقم تنها 150 میلیون تومان آن را از بانک به صورت تسهیلات دریافت کرده است.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ادامه داد: آب نبات ، نبات سفید، نبات زعفرانی، نبات نی دار و ... با طعم های مختلف از جمله تولیدات این واحد است.

 

«جرجانی» افزود: تمام دستگاه ها و ماشین آلات این کارخانه داخلی بوده و قرار است سال آینده واحد دیگری مشابه این واحد در استان ایجاد شود.

 

 

 
تعداد بازدید : 298
زمان انتشار : 1396/12/20

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 12 =
   
   


Power by : RAAKCMS