بیرجند

تعیین تکلیف 13 هکتار از اراضی صنعتی استان

تعیین تکلیف 13 هکتار از اراضی صنعتی استان

 


  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، 131 هزار و 280 متر مربع از زمین های صنعتی بلاتکلیف در نواحی و شهرک های صنعتی استان پس گرفته شد.


مدیر حقوقی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از تعیین تکلیف و بازستانی 131 هزار و 280 متر مربع از اراضی این شرکت از سرمایه گذاران غیر فعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و گفت : در گذشته برخی زمین های نواحی و شهرک های صنعتی استان به سرمایه گذاران واگذار شده است که با وجود گذشت زمان هنوز تعدادی از این واحدها به تعهدات خود برای راه اندازی واحد تولیدی عمل نکرده اند که این زمین ها پس از بررسی در جلسه کمیته حقوقی استان از سرمایه گذار پس گرفته شد.


به گفته «افخمی راد» زمین های تحویل گرفته شده در نواحی و شهرک های صنعتی عشق آباد، قاین، طبس و بیرجند است.


وی افزود : این زمین ها در گذشته به قیمت های کمی به سرمایه گذاران واگذار شده بود و پس از تعیین تکلیف به سرمایه گذاران جدید واگذار می شود.


مدیر حقوقی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی اظهار کرد: جلسات کمیته حقوقی در سال 2 تا 3 بار برگزار و در آن برای قراردادهای بلاتکلیف شهرک ها و نواحی صنعتی استان تصمیم گیری می شود.


مهندس «افخمی راد» اضافه کرد: از ابتدای امسال تا کنون همچنین 25 اظهارنامه در زمینه های تعیین تکلیف بدهی، پروانه احداث ساختمان و ... برای واحدهای صنعتی استان ارسال شد که بیشتر این اظهارنامه ها وصول شده است.
تعداد بازدید : 218
زمان انتشار : 1396/12/22

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 18 =
   
   


Power by : RAAKCMS