بیرجند

مشکلی برای تامین آب صنعتی در شهرک صنعتی خوسف نیست

مشکلی برای تامین آب صنعتی در شهرک صنعتی خوسف نیستنماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف گفت: با وجود خشکسالی های ۲۰ ساله، شهرستان خوسف در تامین آب صنعتی مشکلی ندارد و مشکلی برای سرمایه گذاری در این منطقه نیست.


 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان به همراه نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی از پروژه های مجتمع شمش فولاد کویر خاوران و نیروگاه خورشیدی خوسف بازدید کرده و از نزدیک با ادامه کار و مشکلات سرمایه گذاران آشنا شدند.


در این بازدید جلسه ای برای بررسی مسایل کارخانه شمش چدن خوسف برگزار شد.


نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه و در جمع سرمایه گذاران و مسئولان گفت: سرمایه گذاری خارجی باعث افزایش اشتغال و صادرات از کشور خواهد شد و کشورهای مجاور بسیار نیازمند محصولات و تولیدات ما هستند.


حجت الاسلام « عبادی» افزود: با توجه به وجود زیرساخت ها و پتانسیل های خوب در بحث سرمایه گذاری در خوسف با وجود خشکسالی های ۲۰ ساله، این شهرستان در تامین آب صنعتی مشکلی ندارد. بنابراین باید زمینه حضور و حمایت از سرمایه گذاران خارجی را فراهم کرد تا باعث افزایش سرمایه گذاری خارجی در منطقه و کشور شود.


وی از مسئولان اجرایی برای همکاری با سرمایه گذاران خارجی قدردانی کرد و افزود: با هدف استفاده بهینه از منابع آبی داخلی ، برای کشف آب های ژرف اقدامات خوبی انجام شده است. البته لازم است زیرساخت ها به نحوی طراحی شود که برای چشم انداز آینده مشکل خاصی به وجود نیاید.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی هم در این جلسه با بیان این که این کارخانه یکی از صنایع مهم استان به شمار می رود، اظهار کرد: باید مسایل و مشکلات صنایع مهم استان رفع شده و اگر مشکلی هم هست باید در جلسات کارشناسی برای آن تصمیم گیری شود.


مهندس جرجانی اضافه کرد: در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی مزین است مسئولان و مردم باید به رونق تولید و استفاده از کالاهای داخل استان توجه ویژه داشته باشند.


تعداد بازدید : 195
زمان انتشار : 1397/01/18

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 19 =
   
   


Power by : RAAKCMS