بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

نوروزگاه ایران در مشهد نقطه عطفی برای روابط تجاری خراسان جنوبی با بازارهای خارجی

نوروزگاه ایران در مشهد نقطه عطفی برای روابط تجاری خراسان جنوبی با بازارهای خارجی
مشاور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی : برپایی نمایشگاه نوروزگاه ایران در مشهد مقدس نقطه عطفی برای روابط تجاری تولید کنندگان استان خراسان جنوبی با بازارهای خارجی بود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، روز گذشته مشاور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی به همراه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و مدیرشعب بانک سپه از چند واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بیرجند بازدید کرده و ضمن عرض خداقوت به بررسی برخی مشکلات این واحدها پرداختند.

 

مشاور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی در حاشیه این بازدید با اشاره به برپایی نمایشگاه نوروزگاه ایران در مشهد مقدس گفت: این نمایشگاه یکی از اقدامات بسیار خوب و به جا بود که در آن واحدهای تولیدی استان به خوبی توانستند برای خود بازار یابی داخلی و خارجی کنند.

 

مهندس حسینی برپایی این نمایشگاه را اقدامی مثبت و رو به جلو دانست و اضافه کرد: حضور واحدهای تولیدی استان و صنعت گران حوزه صنایع دستی استان نقطه عطفی برای رونق تولید و دستیابی به بازارهای داخلی و خارجی بود و برای ایجاد روابط تجاری داخلی و خارجی با سایر کشورها مفید واقع شد.

 

وی تاکید کرد: با توجه به وضعیت فعلی اقتصاد در کشور باید از هر فرصت و از کمترین امکانات ، ظرفیت و استعدادها ، بیشترین بهره برداری و استفاده را کرد و واحدهای تولیدی نیز حرکت خود را به سمت تولید بیشتر و با کیفیت تر سوق دهند.

 

این گزارش حاکی است، در این بازدید تصمیم گیری هایی نیز برای یکی از این واحدها انجام شد.

 

یکی از این واحدها که در گذشته بنا به دلایلی تعطیل شده بود مجدد درخواست دریافت تسهیلات کرده تا بتواند دوباره به تولید بپردازد که در جلسه ای که در این واحد برگزار شد مقرر شد تا ابتدا صاحب این واحد مشکلات خود را رفع کرده و سپس برای دریافت تسهیلات اقدام کند و مسئولان بانک هم با دید بازتر به پروژه وی بنگرند.

 


تعداد بازدید : 168
زمان انتشار : 1397/01/26

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


5 + 10 =
   
   


Power by : RAAKCMS