بیرجند

تاکید بر تقویت زیرساخت های شهرک صنعتی بشرویه

تاکید بر تقویت زیرساخت های شهرک صنعتی بشرویه 


در دیداری که روز گذشته فرماندار بشرویه و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی با یک دیگر داشتند بر رفع مشکلات زیرساختی و تامین زیرساخت های شهرک صنعتی بشرویه تاکید شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تشریح این دیدار، گفت: در این دیدار علاوه بر تاکید بر تامین زیرساخت ها ، بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی نیز تاکید شد.


مهندس جرجانی اضافه کرد: در این جلسه وضعیت صنعت در شهرک ها و نواحی صنعتی استان و همچنین شهرک صنعتی بشرویه تشریح و مسایل مد نظر سرمایه گذاران این شهرک بررسی شد که در نتیجه قول های مساعدی هم برای رفع مشکلات آن ها داده شد.


وی اظهار کرد: در این دیدار وضعیت پروژه های عمرانی شهرک صنعتی بشرویه تشریح شده و از فرماندار بشرویه قول گرفتیم که در تخصیص اعتبارات این شهرستان در کمیته برنامه ریزی ، زیرساخت های شهرک صنعتی بشرویه را ویژه تر از گذشته دیده شود.


مهندس جرجانی تاکید کرد: هر چه زیرساخت های شهرک ها و نواحی صنعتی استان بهتر باشد ، میل سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در آن بیشتر خواهد شد که به این ترتیب منجر به سرمایه گذاری و تولید کالای ایرانی خواهد شد .
تعداد بازدید : 165
زمان انتشار : 1397/02/02

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


10 + 13 =
   
   


Power by : RAAKCMS