بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

تعیین تکلیف بیش از 100 هزار متر مربع زمین صنعتی در خراسان جنوبی

تعیین تکلیف بیش از 100 هزار متر مربع زمین صنعتی در خراسان جنوبی

 


 

 

مدیر حقوقی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از تعیین تکلیف 102 هزار و 93 متر مربع زمین صنعتی بلاتکلیف در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، جلسه داوری و حل اختلاف این شرکت با حضور نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در مرکز استان با هدف تعیین تکلیف پرونده های راکد صنعتی برگزار شد.

 

مدیر حقوقی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در این جلسه از تعیین تکلیف 31 هزار و 118 متر مربع از اراضی که تحت اختیار سرمایه گذاران بود از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و گفت : در گذشته برخی از زمین های صنعتی نواحی و شهرک های صنعتی استان به برخی از سرمایه گذاران واگذار شده بود که تعدادی از آن ها با وجود این که مدتی از انعقاد قرار داد آن ها گذشته است هنوز هیچ اقدامی برای راه اندازی واحد خود انجام نداده و به تعهدات خود عمل نکرده اند که پرونده این زمین ها در این جلسه بررسی شده و با صدور رای این کمیته بازستانی شد.

 

مهندس افخمی راد همچنین افزود: همه ساله بین 2 تا 3 بار این کمیته تشکیل جلسه داده و این چنین پرونده ها را بررسی می کند.

 

به گفته وی زمین های بازستانی شده از سرمایه گذاران در شهرستان های سربیشه، نهبندان ، طبس ، عشق آباد ، قاینات، بیرجند، درمیان و اسدیه است.

 

مدیر حقوقی شرکت شهرک های صنعتی استان اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 32 مکاتبه در زمینه های تعیین تکلیف بدهی ، پروانه احداث ساختمان و تحقق تعهدات برای واحدهای صنعتی استان ارسال شده است.

 

مهندس افخمی راد با اشاره به وظایف این اداره در حوزه حقوقی هم یادآور شد: اداره حقوقی این شرکت نقش بسزایی در تعیین تکلیف قراردادهای راکد و افزایش منابع این شرکت داشته که ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری نقش آن را دوچندان کرده است.

 

وی متذکر شد: اداره امور حقوقی شرکت شهرک های صنعتی استان در راستای تحقق این اهداف یک سری وظایف از جمله سیاست گذاری حقوقی ، هدایت و مشاوره حقوقی، نظارت حقوقی، طرح دعوی، دفاع از حقوق شرکت ها و سرمایه گذاران، تنظیم لوایح و بررسی قراردادهای منعقد شده بین شرکت و طرفین و ... را بر عهده دارد.

 
تعداد بازدید : 193
زمان انتشار : 1397/03/01

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 15 =
   
   


Power by : RAAKCMS