بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

ضبط برنامه از شهرک صنعتی بیرجند

ضبط برنامه از شهرک صنعتی بیرجند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان با مدیرکل و عوامل اجرایی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ، در این دیدار مهندس جرجانی بر حضور پررنگ صدا و سیما در جلسات شورای اطلاع رساتی شرکت شهرک های صنعتی استان تاکید کرد و گفت: حضور صدا و سیما در این جلسات در جهت اطلاع رسانی و شناساندن تولیدات استان موثر است.

 

وی اضافه کرد: با توجه به سال حمایت از کالای ایرانی، باید اعضای شورای اطلاع رسانی این شرکت به گونه ای عمل کنند که تولیدات داخلی خراسان جنوبی در سایر استان ها و حتی خارج کشور شناسانده شود.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صینعتی استان همچنین اظهار کرد: باید با تعامل دو سویه بین حوزه های مختلف صدا و سیما با دستگاه های متولی بخش صنعت و مرتبط با امر تولید ، برنامه هایی تهیه و تدوین شود که معرف ظرفیت کارخانه ها و تولیدات آن ها در استان باشد.

 

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی هم در خصوص همکاری بیش از پیش با شرکت شهرک های صنعتی استان قول مساعد داد و گفت: برای معرفی کالاهای تولید استان برنامه ای در استدیوی شهرک صنعتی بیرجند تهیه و روی آنتن خواهد رفت.

 

به گفته آینه دار ادامه در این برنامه از مدیران واحدهای تولیدی داخل استان دعوت شده تا در خصوص برنامه ها و روند تولید خود صحبت کنند که علاوه بر این از مسئولان حوزه صنعت نیز دعوت خواهد شد.

 

 
تعداد بازدید : 255
زمان انتشار : 1397/03/07

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


1 + 10 =
   
   


Power by : RAAKCMS