بیرجند

ضبط برنامه از شهرک صنعتی بیرجند

ضبط برنامه از شهرک صنعتی بیرجند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان با مدیرکل و عوامل اجرایی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ، در این دیدار مهندس جرجانی بر حضور پررنگ صدا و سیما در جلسات شورای اطلاع رساتی شرکت شهرک های صنعتی استان تاکید کرد و گفت: حضور صدا و سیما در این جلسات در جهت اطلاع رسانی و شناساندن تولیدات استان موثر است.

 

وی اضافه کرد: با توجه به سال حمایت از کالای ایرانی، باید اعضای شورای اطلاع رسانی این شرکت به گونه ای عمل کنند که تولیدات داخلی خراسان جنوبی در سایر استان ها و حتی خارج کشور شناسانده شود.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صینعتی استان همچنین اظهار کرد: باید با تعامل دو سویه بین حوزه های مختلف صدا و سیما با دستگاه های متولی بخش صنعت و مرتبط با امر تولید ، برنامه هایی تهیه و تدوین شود که معرف ظرفیت کارخانه ها و تولیدات آن ها در استان باشد.

 

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی هم در خصوص همکاری بیش از پیش با شرکت شهرک های صنعتی استان قول مساعد داد و گفت: برای معرفی کالاهای تولید استان برنامه ای در استدیوی شهرک صنعتی بیرجند تهیه و روی آنتن خواهد رفت.

 

به گفته آینه دار ادامه در این برنامه از مدیران واحدهای تولیدی داخل استان دعوت شده تا در خصوص برنامه ها و روند تولید خود صحبت کنند که علاوه بر این از مسئولان حوزه صنعت نیز دعوت خواهد شد.

 

 
تعداد بازدید : 216
زمان انتشار : 1397/03/07

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


1 + 12 =
   
   


Power by : RAAKCMS