بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

استاندار: بازاریابی خارجی در بخش تولید توسعه یابد

استاندار: بازاریابی خارجی در بخش تولید توسعه یابد

 

  

استاندار خراسان جنوبی گفت: بازارهای عراق و آسیای میانه از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و باید در بخش تولید استان به توسعه بازاریابی خارجی توجه بیشتری شود.

 


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی, محمد مهدی مروج الشریعه روز گذشته پس از بازدید میدانی واحد های صنعتی سامان فولاد، لبنیات قهستان و درنمای شرق بیرجند با حضور در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: محصولات تولیدی استان از طریق نمایشگاه های داخلی و خارجی معرفی شده و برای بازاریابی خارجی بخصوص در بازار عراق و آسیای میانه باید تلاش کرد.


وی با اشاره به شفافیت مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: از این فرصت می توان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استفاده کرد.


استاندار سه کارخانه بازدید شده را جزء واحدهای موفق استان معرفی کرد و افزود: تولید با کیفیت و بازاریابی مناسب وجه تمایز این واحدهای تولیدی است که توانسته اند در بازار پر رقابت و سنگین داخلی کشور قرار دادهایی منعقد و محصول را در اینجا تولید و به سایر استان ها صادر کنند که این یک توفیق بزرگ است.


وی با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی با هم افزایی به دنبال رفع مشکلات موجود در حوزه صنعت و تولید باشند گفت: سیستم بانکی استان به کمک دستگاه های اجرایی و کارگروه اشتغال برای حفظ و تثبیت اشتغال و طرح های توسعه این واحدها چاره اندیشی کنند تا بتوانند از محل کمک های فنی و اعتباری بخشی از نرخ سود و کارمزد بانکی را پوشش دهند .


مروج الشریعه بر حفظ اشتغال در واحدهای تولیدی تاکید کرد و افزود: در صورتی که نیاز باشد مشوق های لازم نیز فراهم می شود تا واحدهای تولیدی حاشیه سود امنی داشته باشند.


استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: شهرستان هایی که پتانسیل مکمل دارند نیز با عقد قرارداد و هم افزایی زمینه گسترش تولید را فراهم کنند.


وی بر ورود واحدهای صنعتی به عرصه نمایشگاه های خارج از کشور نیز تاکید کرد و گفت: در این حوزه نیز حمایت های لازم انجام می شود.
 
تعداد بازدید : 169
زمان انتشار : 1397/03/29

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


8 + 18 =
   
   


Power by : RAAKCMS