بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

بازدید معاون وزیر کشور ازچند پروژه در شهرک شهیدرحمانی خوسف

بازدید معاون وزیر کشور ازچند پروژه در شهرک شهیدرحمانی خوسف

 

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در دومین روز از سفر به خراسان جنوبی از   پروژه‌های صنعتی در خوسف بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی , بابک دین پرست، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور، به همراه استاندار خراسان جنوبی و مسئولین استانی از چند پروژه در شهرک صنعتی شهید رحمانی شهرستان خوسف بازدید کرد

 

یکی از پروژه‌های مورد بازدید در این روز پروژه تولید کک حرارتی بود که مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی در باره این پروژه گفت: این پروژه با ظرفیت تولید سالانه ۵٠ هزار تن، اشتغال مستقیم ٧۵ نفر، میزان سرمایه‌گذاری ١٢ میلیون دلار با ١٠٠ درصد سرمایه‌گذاری خارجی و در زمینی به مساحت سه هکتار در حال احداث است.

از دیگر از پروژه‌ها مورد بازدید معاون وزارت کشور پروژه تولید انواع شمش چدن بود که مهندس جرجانی به مشخصات آن اشاره کرد و افزود: از مشخصات آن می‌توان به ظرفیت سالانه ١٠٠ هزار تن، اشتغال مستقیم ٢۵٠ نفر، میزان سرمایه‌گذاری ٢٧ میلیون دلار، ١٠٠ درصد سرمایه‌گذاری خارجی با پیشرفت فیزیکی ٩٨ درصد اشاره کرد.

محل احداث پروژه شمش فولاد خوسف هم یکی از این پروژه ها بود که وی با اشاره به مشخصات طرح گفت: ظرفیت سالانه این واحد ٢٩۵ هزار تن، اشتغال مستقیم ۶٠٠ نفر و سرمایه‌گذاری ٧۵ میلیون دلار با ١٠٠ درصد سرمایه‌گذاری خارجی است.

 

.

 
تعداد بازدید : 224
زمان انتشار : 1397/04/11

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 13 =
   
   


Power by : RAAKCMS