بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

معاون وزیر کشور در بازدید از شهرک صنعتی بیرجند: از سرمایه گذار بخش خصوصی حمایت شود

معاون وزیر کشور در بازدید از شهرک صنعتی بیرجند: از سرمایه گذار بخش خصوصی حمایت شود

 

 

 

 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور از چند واحد مستقر در شهرک صنعتی بیرجند بازدید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی , دکتر دین پرست در حاشیه بازدید از کارخانه کاشی نیلوفر و سنگ پاسارگاد گفت : باید سرمایه گذار بخش خصوصی را به ویژه در شرایط سختی که دشمنان تمام تلاش خود را می کنند که به ما آسیب برسانند حمایت کنیم.
 
وی بیان کرد: در حال حاضر کشور در یک جنگ اقتصادی قرار دارد که در چنین شرایطی هیچ واحد صنعتی نباید با مشکل تامین مواد اولیه مواجه شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور همچنین عنوان کرد : تولیدکنندگان و فعالان عرصه اقتصادی در حقیقت سربازان و افسران عرصه جنگ اقتصادی هستند و در شرایط فعلی مهمترین رکن در حوزه اقتصادی ایجاد هماهنگی، وحدت و همدلی و کنار گذاشتن اختلاف نظرها است.
 
دین پرست ادامه داد: این نکته از آن جهت حائز اهمیت است که هیچ سرمایه گذاری در منطقه ای که احساس کند اختلاف نظر وجود دارد سرمایه گذاری نخواهد کرد.
 
وی افزود: اگر در راستای بهبود وضعیت معیشتی مردم و همچنین بهبود شرایط اقتصادی گام برداریم بی شک توفیق الهی همراه ما خواهد بود که نکته ای حائز اهمیت است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور همچنین در ادامه این بازدید گفت: وظیفه همه دستگاه های اجرایی در استان ها تمکین از سیاست های نظام در عرصه اقتصادی است.
 
دین پرست اظهار کرد: با تمام ظرفیت و در راستای اختیارات قانونی و توجه به سیاست های دولت از بخش خصوصی حمایت می کنیم.
 
وی یادآور شد: هماهنگی خوبی بین بخش خصوصی و دولتی در خراسان جنوبی وجود دارد که مردم از آن بهره مند می شوند.
 
گفتنی است در این بازدید مدیران هر یک از این واحدها مسایل و مشکلات خود را گفته و خواستار رفع آن شدند , مشکلاتی از قبیل عدم نقدینگی , نبود وثیقه معتبر برای دریافت تسهیلات بانکی و مشکلات تامین مواد اولیه و ...
 

 
تعداد بازدید : 151
زمان انتشار : 1397/04/11

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 10 =
   
   


Power by : RAAKCMS