بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

تاکید معاون استاندار بر حمایت ادارات از تولیدات خراسان جنوبی

تاکید معاون استاندار بر حمایت ادارات از تولیدات خراسان جنوبی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بر حمایت از تولیدات داخل استان تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی به همراه مدیرعامل شرکت شهرک ها و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی بیرجند بازدید کرده و با نحوه تولید و مسایل و مشکلات این واحدها آشنا شدند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در این خصوص گفت: هدف از این بازدید آشنایی با روند تولید از نظر کمی و کیفی محصولات تولیدی استان و بررسی مشکلات و درخواست های تولید کنندگان مستقر در شهرک های صنعتی بود.

 

مهندس جرجانی با بیان این که معاون عمرانی استاندار از 3 واحد کاشی فرزاد، شرکت بهبود صنعت تولید قیر امولاسیون و ایران کاوش تولید لوله بازدید کرد، اضافه کرد: مجموعه دستگاه های اجرایی استان می توانند برای تامین مواد مصرفی و نیازهای خود از کارخانجات داخل استان استفاده کرده تا از این طریق از تولید داخل حمایت شود.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی هم در این بازدید ضمن تاکید بر حمایت از صنعت استان اظهار کرد: هر یک از صنایع استان که پا بگیرد و فعال شود می تواند زمینه اشتغال بسیاری را فراهم کرده و از این طریق به صنعت استان قوی تر خواهد شد.

 

مهندس علوی مقدم تاکید کرد: هر یک از ادارات استان می توانند در زمینه کمک به واحدهای تولیدی استان نقشی ایفا کنند که در این راستا مکاتباتی نیز انجام شده است.

 

گفتنی است در این بازدیدها صاحبان هر یک از واحدهای تولیدی استان به بیان مسایل و مشکلات خود پرداخته و خواستار رفع این مشکلات شدند.

 

 
تعداد بازدید : 215
زمان انتشار : 1397/04/24

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


5 + 18 =
   
   


Power by : RAAKCMS