بیرجند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی : نسخه مصرف تولیدات داخل

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی : نسخه مصرف تولیدات داخل

 


 

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بر استفاده از تولیدات داخل استان تاکید کرد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ضمن تاکید بر استفاده مردم و دستگاه های اجرایی از کالاهای تولیدی داخل استان ، گفت:  در استان محصولات تولیدی خوبی از جمله روغن های خوراکی درجه یک، روغن کنجد، لاستیک، کاشی و سرامیک و ... که هر یک مزایای منحصر به فرد و خاص خود را دارد اما درصد بسیار کمی از مردم از این تولیدات استفاده می کنند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، «جرجانی» همچنین یکی از مهم ترین معایب و معضلات واحدهای تولیدی استان را نبود بازار فروش محصولات داخل استان دانست و افزود: برای رفع این مشکل باید واحد R&D هر واحد فعال بوده و برای تولیدات بهتر و یا تغییر نوع محصول کار کند و محصول را بر اساس سلیقه مشتری تولید کند.

 

وی اضافه کرد: برخی از کارخانه های تولیدی این استان جز برندهای معروف دنیا بوده و از سایر نقاط دنیا از این کارخانه های ثبت سفارش می شود و این در حالی است که مردم خراسان جنوبی و یا ادارات آن از تولیدات داخل استان استفاده نکرده و تنها به دنبال کالاهای خارجی هستند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی استفاده نکردن تبلیغات برای تولیدات کارخانه ای در استان را از ضعف های مهم واحدهای تولیدی استان دانست و اظهار کرد: با این وجود انتظار دارند که بازار فروش خوبی داشته باشند اما این گونه نواهند توانست چرا که چرخه تولید تا فروش به صورت زنجیره وار به یکدیگر متصل است و اگر در این بین هر یک از مهره های این زنجیره قطع شود چرخه ابتر می ماند.

 

«جرجانی» همچنین خطاب به خبرنگاران و جامعه رسانه ای نیز گفت: اخباری که بر خروجی رسانه های استان قرار می گیرد باید به نوعی امیدوار کنند باشد تا سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این استان روی آوردند.

 

وی ادامه داد: شرکت شهرک های صنعتی در چندین دهه شاید یک بار یک ساختمان بسازد و اگر تمام مصالح خود را هم از داخل استان تهیه کند باز هم تاثیر زیادی بر بازار تولیدات داخل استان نخواهد گذاشت و این مردم و سایر ادارات هستند که می توانند با خرید از داخل استان به تولیدات استانی کمک کنند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی همچنین اظهار کرد: در استان کاشی های خوب و با کیفیتی تولید می شود و غافل از این که کیفیت این کاشی و سرامیک ها از انواع خارجی خود با دوام تر و با کیفیت تر است.

 
تعداد بازدید : 67
زمان انتشار : 1397/05/16

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


9 + 12 =
   
   


Power by : RAAKCMS