Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/skhorasa/domains/skhorasaniec.ir/public_html/views/postView.php on line 29 وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی

وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی

تقدیر از رابط اقامه نماز شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی

تقدیر از رابط اقامه نماز شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی


 

 

 


ائمه جماعات و رابطین امور اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت و گو کردند که در این دیدار از رابطان و ائمه جماعت دستگاه های اجرایی نیز تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، در این مراسم از مهندس روح الله سلمانی رابط شرکت شهرک های صنعتی در امور اقامه نماز به عنوان رابط نمونه با اهداء لوح تقدیر ، از سوی مدیر ستاد اقامه نماز استان تجلیل شد. 

 

نماینده ولی فقیه نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت جایگاه نماز، گفت: نفس انسان تاثیرپذیر و گمراه کننده است و جاذبه های این دنیا انحراف ایجاد می کند از همین جهت انسان با نماز خود را میزان می کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین عبادی افزود: کمال و سعادت و عاقبت بخیری انسان در اقامه نماز است و خدا بندگان ضعیفش را اینگونه راهنمایی فرموده است.

 

وی با اشاره به اینکه فرهنگی بالاتر از اقامه نماز وجود ندارد، گفت: اما ما به این نسخه چقدر عمل کردیم که بعد مشکلات نامسلمانی خود را روی اسلام می گذاریم؟

 

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین عبادی با بیان اینکه مسلمانی و تسلیم حق بودن کار ساده ای نیست، ادامه داد: اگر همه تسلیم حق می بودیم امروز ۱۴ میلیون پرونده دادگاهی نداشتیم؛ همه این ها بخاطر این است که معنای نماز و عبودیت و بندگی خدا را نمی فهمیم و به همین دلیل هم هر چیزی حتی طمع به چیزی من را خار می کند و ده ها بهانه می آورم.

 

 وی با اشاره به اینکه اگر علما نبودند که جامعه را هدایت کنند چه می شد، بیان کرد: دشمن اولین کاری که همیشه انجام می دهد این است که مدارس علمیه را تعطیل و علمای دین را منزوی کند و اکنون هم دعوای آنان برای همین مسئله است.

 

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: علما چشم جامعه هستند و اگر چشم جامعه گرفته شود نمی فهمیم که در راه حرکت می کنیم یا در چاه می افتیم.

 آدرس صفحه :