Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/skhorasa/domains/skhorasaniec.ir/public_html/views/postView.php on line 29
وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی

وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی

تاکید بر تقویت زیرساخت های شهرک صنعتی بشرویه

تاکید بر تقویت زیرساخت های شهرک صنعتی بشرویه 


در دیداری که روز گذشته فرماندار بشرویه و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی با یک دیگر داشتند بر رفع مشکلات زیرساختی و تامین زیرساخت های شهرک صنعتی بشرویه تاکید شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تشریح این دیدار، گفت: در این دیدار علاوه بر تاکید بر تامین زیرساخت ها ، بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی نیز تاکید شد.


مهندس جرجانی اضافه کرد: در این جلسه وضعیت صنعت در شهرک ها و نواحی صنعتی استان و همچنین شهرک صنعتی بشرویه تشریح و مسایل مد نظر سرمایه گذاران این شهرک بررسی شد که در نتیجه قول های مساعدی هم برای رفع مشکلات آن ها داده شد.


وی اظهار کرد: در این دیدار وضعیت پروژه های عمرانی شهرک صنعتی بشرویه تشریح شده و از فرماندار بشرویه قول گرفتیم که در تخصیص اعتبارات این شهرستان در کمیته برنامه ریزی ، زیرساخت های شهرک صنعتی بشرویه را ویژه تر از گذشته دیده شود.


مهندس جرجانی تاکید کرد: هر چه زیرساخت های شهرک ها و نواحی صنعتی استان بهتر باشد ، میل سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در آن بیشتر خواهد شد که به این ترتیب منجر به سرمایه گذاری و تولید کالای ایرانی خواهد شد .

آدرس صفحه :