Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/skhorasa/domains/skhorasaniec.ir/public_html/views/postView.php on line 29
وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی

وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی

تاکید بر استفاده بهتر از ظرفیت بنیاد تعاون زندانیان خراسان جنوبی در شهرک های صنعتی استان

تاکید بر استفاده بهتر از ظرفیت بنیاد تعاون زندانیان خراسان جنوبی در شهرک های صنعتی استان

 

 

 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی بر استفاده از ظرفیت بنیاد تعاون زندانیان در شهرک های صنعتی استان تاکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، مدیر بنیاد تعاون زندان های خراسان جنوبی به همراه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از چند واحد تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بیرجند بازدید کردند.
 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در تشریح اهداف این بازدید گفت: این بازدید با هدف استفاده از ظرفیت های نیروی انسانی و مالی بنیاد تعاون زندان های استان در جهت توسعه مشاغل صنعتی انجام شد.
 
مهندس جرجانی اضافه کرد: زندانیان استان می توانند با همکاری این بنیاد در شهرک صنعتی بیرجند مشغول به کار شده و علاوه بر ایجاد شغل و کسب درآمد از مزایای حرفه آموزی آن نیز بهره مند شوند.
 
وی همچنین با بیان این که بنیاد تعاون زندان های خراسان جنوبی ظرفیت های خوبی در زمینه های مختلف دارد و می توان از این ظرفیت ها در جهت بهبود و رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال برای زندانیان استان استفاده کرد، افزود: در این بازدید چند طرح برای اجرا به این بنیاد پیشنهاد و قرار شد که این بنیاد این طرح ها را بررسی کرده و در صورت تایید روی آن کار شود.

 

آدرس صفحه :