Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/skhorasa/domains/skhorasaniec.ir/public_html/views/postView.php on line 29
وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی

وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی

از موزاییک های پلیمری تولید داخل استان در پروژه ها استفاده شود

از موزاییک های پلیمری تولید داخل استان در پروژه ها استفاده شود

 

 

 

 
در بازدید از یک کارخانه تولید موزائیک های پلیمری مسئولان استان بر استفاده تولیدات این کارخانه در اجرای پروژه ها و طرح های سازمان ها، نهادها و ارگان های استان تاکید کردند.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، مدیرکل امور روستایی و شوراها و مدیرکل امور بانوان استانداری به همراه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی در بازدید از یک واحد تولید موزائیک پلیمری در شهرک صنعتی بیرجند بازدید کردند.
 
در این بازدید که مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و چند کارشناس حوزه صنعت نیز حضور داشتند، از وضعیت و نحوه تولید این کارخانه بازدید شد و خانم امیراحمدی مدیرعامل این شرکت توضیحاتی در رابطه با کار خود ارائه کرد.
 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در این بازدید در مورد مشکلات این واحد گفت: این واحد مشکل خاصی در تولید ندارد اما مشکلی که هست در بازاریابی تولیدات آن در استان است به گونه ای که محصول این کارخانه در خارج استان مشتری زیادی داشته اما در استان خراسان جنوبی برای مردم هنوز ناشناخته است.
 
به گفته مهندس جرجانی موزائیک پلیمری این واحد تولیدی در بسیاری از ادارات ، طرح های هادی روستایی، شهرداری ها، معابر عمومی و پیاده روها، بیمارستان ها، پل های عابر پیاده و ... در استان های دیگر مورد استفاده قرار گرفته است.
 
وی همچنین افزود: این شرکت دانش و فرمول تولید این نوع موزائیک را برای اولین بار در کشور به نام خود ثبت کرده است و جز اختراعات مورد توجه کشور به شمار می رود.
 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی همچنین در توضیح بیشتر در مورد مزایای این نوع موزائیک اظهار کرد: موزائیک پلیمری نسبت به سایر موزائیک ها از ظاهری زیباتر ، وزن کمتر، استحکام و مقاومت بیشتر در برابر ضربه و بار، مقاومت بیشتر در برابر شکستن و نفوذ ریشه گیاهان برخوردار است که علاوه بر این زیبایی آن از دیگر موزائیک ها بیشتر است طوری که در طرح ها و قالب ها و اندازه های مختلف بنا به سلیقه مشتری قابل تولید است .
 
مهندس جرجانی گفت: در این بازدید مقرر شد تا با همکاری دکتر اخلاقی پور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان از ظرفیت این سازمان برای کاربرد تولیدات این کارخانه در مصارف کاربردی در پیاده روها و جدول کشی ها استفاده شود .
 
همچنین با قول مساعد خانم خواجوی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان جنوبی هم مقرر شد تا با تاکید به ارگان ها و نهادهای مربوطه از تولیدات این کارخانه برای طرح های هادی روستایی و ... استفاده شود.
 
اعطای تسهیلات بانکی به این واحد تولیدی نیز یکی از مواردی بود که در این بازدید بر آن تاکید شد.
 
این گزارش حاکی است که لوح تقدیری که از سوی مشاور امور بانوان وزارت صنعت، معدن و تجارت برای خانم امیراحمدی به عنوان تولیدکننده کارآفرین و نمونه ارسال شده بود به وی اعطا شد.

 

 

 

آدرس صفحه :