Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/skhorasa/domains/skhorasaniec.ir/public_html/views/postView.php on line 29 وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی

وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی

آیت الله عبادی : با مدیریت قوی می توان مشکلات را رفع کرد

آیت الله عبادی : با مدیریت قوی می توان مشکلات را رفع کرد

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید با یک حرکت انقلابی و براساس عدالت از نو حرکتی را آغاز کرد و با وجود مدیریت قوی می‌توان مشکلات را برطرف کرد گفت: تجربه ۴۰ سال انقلاب نشان می‌دهد چه کسانی دلسوز نظام وچه کسانی ولنگار هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی , آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی در دیدار با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی, رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی و جمعی از مدیران حوزه صنعت استان, اظهار کرد: امروز باید با توجه به مشکلات یک حرکت جدید و ماندگار بر اساس عدالت و با استفاده از رهنمودهای رهبری انجام دهیم.

 

وی با بیان اینکه موضوعات اقتصادی از نیازهای اولیه هر انسانی بوده که باید برطرف شود افزود: اگر کشور هیچ چیز نداشته باشد اما مدیریت قوی داشته می‌توان تمام نیازهای خود را برطرف کنیم.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر گوش شنوا داشته باشیم تجربه‌های چهل ساله و رهنمودهای مقام معظم رهبری می‌تواند کارساز باشد.

 

عبادی با بیان اینکه بعد از 40 سال فهمیدیم چه کسانی دلسوز نظام و چه کسانی ولنگار هستند افزود: باید یک حرکت انقلابی و براساس عدالت از نو آغاز شود تا تولید و توزیع سرانه براساس عدالت انجام شود.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان هم در این دیدار بر حمایت هر چه بیشتر مردم و دستگاه های دولتی از تولیدات بخش خصوصی استان تاکید کرد و گفت: اگر در این راستا از تولید داخل حمایت شود صنعت استان رونق یافته و مشکل اشتغال جوانان نیز تا حدودی حل خواهد شد.

 

مهندس جرجانی همچنین اظهار کرد: در راستای حمایت از تولید داخل و سرمایه گذاران داخل استان امسال قیمت زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان افزوده نشده و در این مسیر سعی می شود نهایت همکاری با سرمایه گذار بشود.

 

وی ادامه داد: در جهت حمایت از صنعتگران استان یک سری مشوق ها از جمله معافیت های مالیاتی, تخفیف در قیمت تمام شده زمین, دریافت اقساطی قیمت زمین و ... به ارائه می شود.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت  خراسان جنوبی هم گفت: در سه ماه نخست سال آینده کارخانه فولاد شهرستان قاین به بهره‌بردای می‌رسد و برای 700 نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

 

شهرکی با بیان اینکه بیش از 10 پروژه صنایع معدنی در خراسان جنوبی در حال اجرا است افزود: تا پایان سال تعداد زیادی از این پروژه‌ها افتتاح می‌شود و با وجود مشکلات اقتصادی که بیشتر نشأت گرفته از فشارهای بیرونی و مشکلات داخلی است اما در خراسان جنوبی در بخش تامین اقلام اساسی مردم با حمایت از واحدهای عرضه کننده هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

 

آدرس صفحه :