بیرجند
در هر 3 روز یک واحد صنعتی به علت عدم رعایت موارد ایمنی طعمه حریق میگردد، آیا برای مقابله با حریق اقدامی انجام داده اید؟

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی خبرداد : تخصیص زمین در شهرک صنعتی شهید رحمانی خوسف با سرمایه گذاری 46 میلیارد تومانی سرمایه گذار چینی‏

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی خبرداد : تخصیص زمین در شهرک صنعتی شهید رحمانی خوسف با سرمایه گذاری 46 میلیارد تومانی سرمایه گذار چینی‏

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی از تخصیص زمین به سرمایه گذار خارجی کشور چین در شهرک صنعتی شهید رحمانی خوسف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی، مهندس عباس جرجانی افزود : طرح تولید تسمه و نوار نورد گرم فولاد آلیاژی به جز فولاد زنگ نزن توسط سرمایه‌گذار چینی در  شهرک صنعتی شهید رحمانی خوسف ایجاد خواهد شد .


وی میزان كل سرمایه‌گذاری این طرح را حدود 46 ميليارد تومان اعلام کرد و گفت : با بهره برداری از این طرح ظرفیت تولید سالیانه 500 هزارتن تسمه و نوار نورد گرم فولاد آلیاژی فراهم خواهد شد.


جرجانی افزود: بر اساس پیش بینی سرمایه گذار، فاز اول این طرح  ظرف مدت 12 ماه به بهره برداری خواهد رسید .


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی، میزان اشتغال در این طرح را در زمان بهره برداری کامل 200 نفر اعلام کرد و گفت با راه اندازی این طرح بزرگ برای تعداد زیادی از مردم منطقه نیز اشتغال غیرمستقیم ایجاد خواهد شد .


جرجانی در ادامه با بیان اینکه 15 هکتار زمین در شهرک صنعتی شهید رحمانی خوسف به این سرمایه‌گذار اعطا شده و قرارداد آن نيز با سرمايه گذار منعقد شده است گفت : برای حمایت بیشتر از این سرمایه گذار ۱۰ درصد تخفیف اولیه در واگذاری زمین اعمال شده است.


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان جنوبی همچنین از همکاری مسئولین ارشد استان و دستگاههای اجرایی استان در مراحل مختلف جذب سرمایه گذاری خارجی و صدور مجوزهای سرمایه گذاری به این صنعت قدردانی کرد.
تعداد بازدید : 119
زمان انتشار : 1397/04/12

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


10 + 14 =
   
   


Power by : RAAKCMS